Facebook - TUMA Google plus - TUMA TUMA - Twitter

TUMA - You tube TUMA - Linkedin TUMA - Pinterest

TUMA - Yahoo TUMA - Blogger TUMA - Wordpress

.
TUMA - 21 rokov na trhu

Krbové liatinové dvierka

 

Rýchle vyhľadávanie

Maximálna cena:
Zoradiť podľa:   Zoradiť vzostupne Zoradiť zostupne
 
 

Krbové liatinové dvierka Maja - rovné 600x491mm

Cena:  200 € s DPH
Liatinové krbové dvierka Maja,rovné s kľučkou, rámom, popolníkom, reguláciou sacieho vzduchu do ohniska a otvormi sú vhodné pre stavby ohnísk a repasovanie otvorených krbov.
 

Krbové liatinové dvierka Zuzia - rovné 652x515mm

Cena:  206 € s DPH
Liatinové krbové dvierka Zuzia,rovné s kľučkou, rámom, popolníkom, reguláciou sacieho vzduchu do ohniska a otvormi sú vhodné pre stavby ohnísk a repasovanie otvorených krbov.  
 

Krbové liatinové dvierka Olivia - rovné 738x515mm

Cena:  247 € s DPH
Liatinové krbové dvierka Olivia,rovné s kľučkou, rámom, popolníkom, reguláciou sacieho vzduchu do ohniska a otvormi sú vhodné pre stavby ohnísk a repasovanie otvorených krbov.  
 

Krbové liatinové dvierka Amelia - rovné 750x607mm

Cena:  271 € s DPH
Liatinové krbové dvierka Amelia,rovné s kľučkou, rámom, popolníkom, reguláciou sacieho vzduchu do ohniska a otvormi sú vhodné pre stavby ohnísk a repasovanie otvorených krbov.  
 

Krbové liatinové dvierka Maja - oblúkové 600x491mm

Cena:  435 € s DPH
Liatinové krbové dvierka Maja oblúkové,s kľučkou, rámom, popolníkom, reguláciou sacieho vzduchu do ohniska a otvormi sú vhodné pre stavby ohnísk a repasovanie otvorených krbov.  
 

Krbové liatinové dvierka Zuzia - oblúkové 652x515mm

Cena:  490 € s DPH
Liatinové krbové dvierka Zuzia oblúkové,s kľučkou, rámom, popolníkom, reguláciou sacieho vzduchu do ohniska a otvormi sú vhodné pre stavby ohnísk a repasovanie otvorených krbov.  
 

Krbové liatinové dvierka Olivia - oblúkové 738x515mm

Cena:  538 € s DPH
Liatinové krbové dvierka Olivia oblúkové,s kľučkou, rámom, popolníkom, reguláciou sacieho vzduchu do ohniska a otvormi sú vhodné pre stavby ohnísk a repasovanie otvorených krbov.  
 

Krbové liatinové dvierka Amelia - oblúkové 750x607mm

Cena:  565 € s DPH
Liatinové krbové dvierka Amelia oblúkové,s kľučkou, rámom, popolníkom, reguláciou sacieho vzduchu do ohniska a otvormi sú vhodné pre stavby ohnísk a repasovanie otvorených krbov.  
 

Krbové liatinové dvierka Maja - prizmatické 600x491mm

Cena:  435 € s DPH
Liatinové krbové dvierka Maja prizmatické,s kľučkou, rámom, popolníkom, reguláciou sacieho vzduchu do ohniska a otvormi sú vhodné pre stavby ohnísk a repasovanie otvorených krbov.  
 

Krbové liatinové dvierka Zuzia - prizmatické 652x515mm

Cena:  490 € s DPH
Liatinové krbové dvierka Zuzia prizmatické,s kľučkou, rámom, popolníkom, reguláciou sacieho vzduchu do ohniska a otvormi sú vhodné pre stavby ohnísk a repasovanie otvorených krbov.  
 

Krbové liatinové dvierka Olivia - prizmatické 738x515mm

Cena:  538 € s DPH
Liatinové krbové dvierka Olivia prizmatické,s kľučkou, rámom, popolníkom, reguláciou sacieho vzduchu do ohniska a otvormi sú vhodné pre stavby ohnísk a repasovanie otvorených krbov.  
 

Krbové liatinové dvierka Amelia - prizmatické 750x607mm

Cena:  565 € s DPH
Liatinové krbové dvierka Amelia primatické,s kľučkou, rámom, popolníkom, reguláciou sacieho vzduchu do ohniska a otvormi sú vhodné pre stavby ohnísk a repasovanie otvorených krbov.  
 

späť na krby kachle - úvodná stránka