pešia zóna - krby TUMA

 KRBY -  EDILKAMIN

najväčšia európska

firma  výroby

krbov a kachieľ

edilkamin

KRBY - ABX

ABX Slovensko

KRBY - La Nordica

Krby - La Nordica

KRBY - Chazelles

krby chazelles

KRBY Dimplex

Elektrické krby - DIMPLEX krby Tuma autorizovaný predaj

KRBY FABRILOR

Krby Fabrilor - krby Tuma - distribútor pre SR

TUMA THERM  - najpredávanejší komínový systém

tuma-therm

PageRank ikona zdarma

VIDEO - suchá montáž komínu TUMA THERM   VIDEO - mokrá montáž komínu TUMA THERM

     VIDEO          VIDEO

     suchá            mokrá

     stavba           stavba

Krby Tuma , kachle, pece, sporáky, záhradné krby a komíny.

* Kompletný servis v oblasti krby - kozubové a komínové technológie *

* " najnižšie možné ceny v SR *Kachle Eldur - Akcia krby - tuma - Slovensko Chazelles - krbové vložky IV. generácie moderné náradie - MOPO facebook TUMA Grily Weber - autorizovaný predaj grilov s dovozom k Vám Ecofan - ventilátor Pozor súťaž o 200€

 Najväčší špecializovaný internetový obchod pre KRBY - KOZUBY - KACHLE - PECE - SPORÁKY - KOMÍNY            .......... špecializované predajne krby-tuma  -  Bánovce nad Bebravou,  Trenčín,  Prievidza,   Pezinok,  Košice,  Nitra (od 1.4.2014)  

Krby tuma - výstavy a prezentácie     (klikni)    lacné  BRIKETY  lacné palivové drevo ... Top foto krby

... AKCIA ELEKTRICKÉ KRBY !!! ........ 

                                                           

Teplo krbu - pocit šťastia, harmónie, rodinnej pohody.

Katalog + cenník Krby TUMA 2013 Moderný krb Chazelles - Eden Univerzálny krbový Rámik DARCO Záhradné krby stavba krbu - video Najlacnejšie pece na pizzu !!!

E-shop - internetový obchod TUMA.

 (klikni na obrázok)

krbové galérie - realizácie, galéria, štúdio Krbové vložky Krby - akcie a zľavy Nerezové komínové systémy POUJOULAT
Krbové stavebnice Záhradné krby Elektrické krby Biokrby - krby na biolieh
Plynové krby Krbové liatinové piecky Krbové kachle Pece na pelety
Sporáky Podložky pod kachle Komínové systémy - komíny Pizza pece - pece na pizzu
Pelety, brikety, palivá Krbové materiály Katalogy -  pdf Kontakty
Teplovodné krby Teplovodné kachle, pece, sporáky. novinka komíny tuma  Kanadské pece

                                                                                                         ...................................................

Krby a komíny TUMA - najväčšia sieť špecializovaných predajní pre krby - kachle - sporáky a komíny v SR.

Naša firma Krby a komíny TUMA, ktorá vznikla v r.1997 ponúka svojím zákazníkom a obchodným partnerom viac ako 10 000 produktov. Špecializujeme sa na produkty ktoré slúžia na výrobu tepla v domácnosti - krby, krbové vložky, kachle, krbové kachle, pece, populárne kanadské pece, kotly ale i grily, záhradné krby, pece na pizzu, koláče i mäso. V našom portfóliu sú ďalej kompletné komínové systémy pre odvod spalín z menovaných spotrebičov, komíny jednoplášťové i viacplášťové, oceľové i murované a všetky stavebné materiály potrebné k ich stavbe, výstavbe i rekonštrukcii. Ponúkame produkty - spotrebiče pre všetky typy palív, tuhé - drevo i uhlie, brikety, pelety a pod., kvapalné - olej, biolieh, i plynné - zemný plyn a propán-bután.


Disponujeme odborne zdatnými pracovníkmi vyškolenými pre predaj daných produktov priamo výrobcami jednotlivých výrobkov. Naše predajne Vám ponúkajú kompletný servis od základného poradenstva, prípravy projektu, samotnej realizácie, všetky garancie so záručným i pozáručným servisom. Nájdete nás v mestách: Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Prievidza, Pezinok, Nitra a Košice. Naša sieť ďalej predáva vo všetkých krajinách EÚ a má registrované pobočky v republike Česko a Chorvátsko.


Naši kachliari sú školení výrobcami produktov a majú skúsenosti so stavbou a referenciami niekoľko stoviek krbových stavieb i pripojení a komínových systémov.


Predajne a obchodné priestory
krby - tuma majú na každej pobočke minimálne rozlohu 300-500 m2 interiérovej plochy plus priľahlé exteriérové a skladové priestory, pre čo najširšiu ponuku produktov s možnosťou okamžitej nakládky tovaru zákazníkom. V každej predajni sa nachádza min. 500ks kachieľ, pecí a krbových vložiek. Z menovanej ponuky si dokážete vybrať ten správny produkt podľa Vášho priania. V prípade, že Vami hľadaný produkt nie je k okamžitému odberu dokážeme Vám ho zabezpečiť štandardne do 3 pracovných dní presunom položky v rámci našej obchodnej siete o čom Vám vieme dať informáciu na počkanie telefonicky, e-mailom i pri osobnej návšteve na pobočkách.
 

Slovenský obchodný reťazec  krby - tuma Vám dokáže všetky produkty dodať ihneď, alebo v dohodnutej lehote priamo na Vašu adresu. Disponujeme vlastnou autodopravou, ktorá zabezpečuje kompletnú distribúciu v maloobchodnom i veľkoobchodnom rozmere s využívaním špeciálnych vozidiel pre nakládku i vykládku.
 

Firma Krby Tuma je autorizovaným importérom pre Slovensko pre významné produkty napríklad: La Nordica, Extraflame, Edilkamin, ABX, Chazelles, Fabrilor, BEF, Jotul, Dimplex, Verner, Sarom, Hoyan, Spartherm, Invicta, Poujoulat, Tarnawa a mnoho ďalších, kde u väčšiny z nich máme prioritné exkluzívne zastúpenie so zabezpečovaním servisu. Sme producentom komínových systémov TUMA, ktorých každoročne expedujeme niekoľko desaťtisíc metrov.
Ponúkame distribúciu produktov v našej réžii pre celú obchodnú sieť v Slovenskej republike s VO podmienkami pre kamenné predajne, kachliarov, kominárske a stavebné firmy ale i internetové obchody.
Firma Krby - TUMA Vám ponúka prezentáciu na svojich weboch, komunikáciu v diskusných fórach, priestor na Facebooku a ďaľších sociálnych sieťach, ale i prezentáciu v našich celoročných katalógoch i akciových letákoch. Kachliarom, ktorí majú dostatočnú prax ponúkame uplatnenie pri stavbách ako i prezentáciu a zverejnenie kontaktov na našich weboch. Zákazníkom ponúkame prezentáciu našich produktov najmä noviniek na najprestížnejších výstavách.
Podporu predaja zvýrazňujeme v súťažiach s uvoľňovaním prostriedkov pre výhry naším klientom. 

Úprimne sa tešíme a ďakujeme Vám za každú Vašu návštevu v našich predajniach i na našich webových stránkach!
 

Sporáky na celý život.

24.11.2013, 12:04 , adad | Komentáre: 1 | Počet zobrazení: 465

Aj Vám sa stalo, že Ste si kúpili sporák, ktorý bol naozaj "v dobrej cene", ale bol z kvetu makového - skrátka nič nevydržal?   

Celý článok...

Prečo je komín s betónových tvárnic nebezpečný ?

05.04.2014, 22:11 , adad | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 76

Betónové tvárnice sú samo o sebe studené. Studený komín znamená tvorbu dechtu a kondenzu ktorý je v komíne nežiadúci a nebezpečný!  Každý komín je potrebné čo najskôr zahriať na prevádzkovú teplotu čím ...

Celý článok...

BLOG - ďaľšie články (klikni)

...

Prezentačné video prevádzok Krby TUMA - SR

Výstava krby - tuma CONECO video:

Firma "Krby - TUMA"  s prezentáciou noviniek svojích produktov na výstave "CONECO 2014" v Bratislavskej Inchebe v dňoch 26-29.3.2014.

 krby Tuma - Loft (fotogaléria Chazelles)

 

...

 

Nábytok