Alfa pizza 4 Pizze mobilná pec na pizzu

Alfa pizza 4 Pizze mobilná pec na pizzu

Hodnotenie produktu: 4.5/5 (10x)

Vaše hodnotenie:

3350 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Alfa pizza

   Tento produkt k Vám privezieme zdarma! Tento produkt k Vám dovezieme zdarma!

4 PIZZE je veľká rodinná záhradná pec na drevo.  Je veľmi ideálna pre záhrady, terasy, párty alebo i väčššiu rodinu. Je mobilná a dosahuje rýchlo prevádzkové teploty. Pec má krásny dizajn v TOP kvalite Made in Italy. V peci "4 PIZZE" pripravíte excelentné jedlá pre celú rodinu.

veľkú podstavu a otvor na pečenie s kapacitou 4 pizze za 90 sekúnd a 4 kg pečeného chleba.  Pec využíva profesionálne žiaruvzdorné materiály pre akumuláciu tepla . Dvierka z nehrdzavejúcej ocele umožňujú rýchly dosah k pracovnej teplote a prístup do ohniska. Aby sa udržalo teplo a minimalizovala sa spotreba dreva, rúra bola zaizolovaná z keramických vlákien. Je vybavená veľmi užitočnými bočnými policami z nehrdzavejúcej ocele, ktoré umožňujú priamy kontakt potravín a prísad, ktoré  potrebuje na varenie a pečenie. Pomocou integrovaného nosiča dvierok sú náradia potrebné na prípravu dreva a potravín vždy na dosah.

Podstava na pečenie pozostáva z vymeniteľných žiaruvzdorných dosiek s hrúbkou 2,5 cm, ktoré majú schopnosť uchovávať teplo a prenášať ho na potraviny pri pečení.

Pec v záhradnej verzii s plným využitím z nehrdzavejúcej ocele umožňuje dosiahnuť vysoké teploty pomocou malého množstva dreva.

Izolácia z keramických vlákien udržuje dlhý interval tepla vo vnútri rúry.

Rúra je vybavená pyrometrom. Stačí sledovať priemernú teplotu vo varnej komore.

Veľké dvierka majú dvojitú ergonomickú drevennú rukoväť, ktorá umožňuje bezpečnú priľnavosť. Pohybom dvierok nastavíte ťah rúry.

Zapustené zadné kolečká slúžia k možnosti pohybovať s pocou a umiestniť ju tam, kde práve chcete, ľahko a rýchlo.

Je vybavená pohodlným držiakom na uloženie náradia na pečenie a prípravu dreva.

Funkčné bočné poličky, okrem charakteristického dizajnu pece "4 Pizzy" , sú dimenzované na podporu potrebnej prípravy a varenia.

Keď chcete pec 4 PIZZE zbaliť domov, jednoducho zložíte komín a zvesíte si bočné police a s niekoľkými skrutkami rozrobíte celú pec..

Výrobca Alfa pizza Vám ponúka farebnú škálu vo verzii: červená, medená

Rozmery: 4 PIZZE 155x202x88cm (šxvxhl)

Pec 4 PIZZE je ideálna pre pečenie pizze, chleba, pečenie a grilovanie mäsa, zeleniny atď. Všetko na čo dostanete chuť môžete si pripraviť v tradičnej peci na drevo s exkluzívnym talianskym dizajnom.  

 Izolačné keramické vlákna izolujú pec a uchovávajú teplo vo varnej komore. Do všetkých modelov Alfa Pizza je integrovaný pyremeter, ktorý prezentuje teplotu v spaľovacej komore. Umožňuje jednoduchú a priamu kontrolu.  Dvierka umožňujú úpravu regulácie teploty v ohnisku pece.

Pec 4 PIZZE Vám doručíme na Vašu adresu v stave prípravy k použitiu.

Stačí nasadiť komín, zostaviť nožičky, nasadiť poličky s niekoľko skrutkami. Minimálna príprava a môžete piecť a grilovať!

Súčasťou pece získavate grilovaciu sadu o šírke 45cm BBQ500. (viac - klikni)

 

Príslušenstvo za príplatok:

vak na pec "4 PIZZE" cena: 300,-€

 

Technické parametre:

Čas zahrievania: 15 minút
Množstvo pizze naraz: 4
Množstvo pizze za 15 minut: 14
Pečenie chleba: 4 kg
Priemerná spotreba dreva: 4 kg/h

Maximálna teplota: 400°C

Podlahová plocha: 0,48 m2
Plocha na varenie: 80×60 cm
Komín: Ø 15,0 cm
Šírka: 155 cm
Hľbka: 88 cm
Celková výška: 202 cm
Hmotnosť: 140 kg
Šírka otvoru:  68 cm
Výška otvoru: 22 cm
Dostupné farby: červená, medená

...

"4 PIZZE" (video)

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie