Žiarovka - živý oheň Sunlight E27 230V 6W

Žiarovka - živý oheň Sunlight E27 230V 6W

Hodnotenie produktu: 4.62/5 (21x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Dekoratívna LED žiarovka so živým teplým ohňom - pre interiér i exteriér, bary, reštaurácie, vianočnú výzdobu, hotely, kaviarne, slávnostné príležitosti, párty, pre spálne, obývacie izby, slávnostné dekorácie, kostoly, hrady a pod.

19,99 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Novinka - žiarovky budú dostupné od 26.12.2018!

Moderná LED žiarovka Sunlight je najnovším produktom "model novinka 2019" obsahuje 108 svietiacich LED bodov s 2835 korálkami (vysoký jas), pracuje v štyroch svietiacich režimoch, ktoré sa striedajú prepnutím hlavného vypínača. 

Žiarovka Sunlight poúka vytvorenie romantickej atmosféry - plameňové žiarovky dokážu dokonale simulovať prírodný plameň skutočného ohňa. Blikajúce plameňové žiarovky fungujú bez akéhokoľvek rizika. Toto svetlo vytvára navečer krásne a romantické prostredie. Ak zapnete svetlo, vyzerá to ako skutočný plameň. Ponúka krásnu  "ohnivú sviečku", horiacu fakľu, ktorá vytvára nádhernú romantickú atmosféru.

 

Technické parametre:

Napájacie napätie: 85-265V (striedavé) 50-60Hz

Svetelný výkon: 6W 320lm

Závit: E27 (E26)

Uhol nasvietenia: 320°

Vlhkosť prostredia: 10-90%

Životnosť: cca 120 000 hodín

Farebná teplota: 1400K (svetlá biela)

Režimy:

  1. režim simulácie ohňa
  2. režim jemného dychu
  3. režim trvalého svetla
  4. režim gravitácie (pre prevrátenú žiarovku)

Životné prostredie: 

Sunlight - Novinka - jedná sa o nový vylepšený koncept, dosahuje najlepší výkon z ponuky ohňových svietidiel. Inštalácia tejto žiarovky je optimálna do matnej lampy, lucerny, solnej lampy, svietidla s mliečnym sklom a pod. Použitie žiarovky vytvára teplé prostredie, dokonalú atmosféru pre relax. Žiarovka je energeticky úsporná a ekologicky neškodná. Neobsahuje žiadne škodlivé látky, žiadne ÚV a infračervené žiarenie. Použitie je možné takmer všade. (Nepoužívajte vo vlhkom prostredí). 

Pri inštalácii odpojte napájací zdroj.

...

Ilustračné video:

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie