Hydraulická rozťahovačka rúr

Hydraulická rozťahovačka rúr

Hodnotenie produktu: 4.67/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Hydraulický rozťahovač nerezových rúr je on-lline pomocník pre každého kominára, krbára a kachliara, ktorý pripája a montuje komíny a nerezové dymovody.

1171 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Rozťahovačka rúr slúži na rozťahovanie hrdla nerezových rúr pri akomkoľvek probléme pri dopojení, kde vám nevychádza priame spojenie správnej dimenzie vsuvka-hrdlo, alebo pri kombinácii rúr od rôznych výrobcov, ktoré majú odchyľku v danej dimenzii. Pravidelne  sa v praxi stáva, že nerezové dymovody nemožno navzájom spojiť, kombinovať medzi výrobcami z dôvodu, že rôzne produkty rúr nemožno navzájom spojiť, nakoľko majú rozdielny otvor a priemer. Rozťahovačka umožní spojiť rôzne výrobky tak, že hrdlo dokážeme hydraulicky rozšíriť v priemere až o 10mm pre materiály do hrúbky materiálu 1mm. 

Takto upreavené hrdlo môžeme bezproblému spojiť s akýmkoľvek iným výrobkom.

Hydraulická sada obsahuje 1ks zariadene + kufrík so segmentami od o80mm do o200mm. Takže so základnou sadou dokážete pracovať so všetkými bežnými rúrami, kolenami a pod. ktoré používate vo svojej praxi.

Na špeciálnu objednávku je možné dodať i rozširujúce segmenty až do o300mm.

- Doplňujúca rozširujúca sada pre dimenzie o220, 230, 250 je možná za príplatok 231,-€ s DPH

 

Návod na používanie PDF (klikni)

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie