La Nordica Family 3,5 6,5kW pravý vývod

La Nordica Family 3,5 6,5kW pravý vývod

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

LA NORDICA FAMILY 3,5 - sporák od výhradného dovozcu TUMA s autorizovaným servisom pre SR

1270 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: La Nordica

Popis:

Kvalitný liatinový sporák na kúrenie drevom a drevenými briketami s preskleným ohniskom. Veľmi populárny sporák nielen na chaty a chalupy, kde sa využíva na vykurovanie, ale aj smaltovaná rúra na pečenie a veľká liatinová platňa na varenie.

Povrchová úprava farebným smaltovaním a priaznivá cena, sú prednosťami tohto sporáku. Konštrukcia ohniska je masívna celoliatinová a všetky oceľové diely sú smaltované z oboch strán alebo pozinkované, čo zaručuje dlhodobú životnosť sporáka. Dvierka rúry a ohniska majú dvojité presklenie a sú uchytené na masívnych pántoch s vratnou pružinou. Rúra na pečenie s objemom 28 litrov je obojstranne smaltovaná teda povrch je odolný proti prepáleniu a ľahko sa udržiava. Vo dvierkach rúry je integrovaný teplomer pre rýchlu a presnú kontrolu teploty, ktorý tak zaručuje pohodlné pečenie. Liatinová varná platňa je precízne zabrúsená pre dokonalý prevod tepla a zospodu masívne vystužená pre dlhodobú životnosť. Sporák je vybavený mechanickou prepínacou klapkou pre jednoduché a rýchle vyradenie rúry na pečenie z prevádzky, napr. pri letnom varení alebo pri rozkurovaní sporáku. Spaliny tak odchádzajú z ohniska rovno pod platňou do komína alebo pod platňou a dookola celej rúry na pečenie a následne v zadnej časti do komína. Regulácia výkonu sporáka je pomocou tiahiel pre primárny a sekundárny vzduch. Pod roštom je ľahko odnímateľný popolník.

V spodnej časti je výsuvný úložný priestor na drevo alebo príslušenstvo k sporáku. Vývod pre napojenie dymovodu je vždy napravo a môže byť hore alebo vzadu. Okolo celej platne je chrómované madlo, ktoré sporák zdobí, chráni pred popálením a zároveň sa dá využiť pre odkladanie a sušenie utierok alebo tiež pre zavesenie krbového náradia. 

PCS - Post Combustion System - spaľovacia sústava vyvinutá spoločnosťou La Nordica-Extraflame umožňuje vďaka sekundárnemu / terciárnemu systému ovzdušia následné spaľovanie schopné výrazne znížiť emisie, a tým rešpektovať najprísnejšie európske pravidlá.

CGC - Clean Glass Control - je to systém, ktorý vďaka špecifickému spôsobu predhriateho vzduchu účinne zabraňuje tvorbe usadenín na sklenených dvierkach.

 

Technické parametre:

Nominálny výkon: 6,5 kW *

Maximálny výkon: 8,5 kW *

Vykurovaný objem: 200 m3 *

Energetická účinnosť: 83 % *

Spotreba paliva: 1,9 kg/hod. *

Maximálna dĺžka polien:

Priemer dymovodu: DN 120 mm

Vývod dymovodu: horný

Hmotnosť: 110 kg *

Teplota spalín: 203°C

Materiál: smaltovaný plech, liatina

Externý prívod vzduchu: *

Popolník: áno

Celkové rozmery: 845 x 881 x 581 mm (V x Š x H)

Rozmery rúry na pečenie: 300 x 245 x 384 mm (V x Š x H)

Rozmery ohniska: 227 x 220 x 360 mm (V x Š x H)

* technické parametre budú upresnené v blízkej dobe nakoľko sa jedná o novinku 2019

 

Farebné prevedenia:

CAPPUCCINO (na obrázku)

ČIERNY

BIELY

 

Na stiahnutie:

Technický list        Energetický štítok

odkaz      odkaz

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie