Campingaz Master 4 Series LXS SBS gril na plyn

Campingaz Master 4 Series LXS SBS gril na plyn

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Campingaz Master 4 Series LXS SBS gril na plyn

1137 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Campingaz

Rada Master 4 Series Classic LXS SBS spája robustné materiály a exkluzívne prvky v jednom modernom dizajne. Tento gril je ideálny pre gurmánov, ktorí si chcú dopriať rovnaký luxus vo varení doma i vonku.

Najmodernejšia technológia, ako je technológia Even Temp®, Culinary Modular Campingaz na varenie a pečenie rôznych štýlov pokrmov alebo praktický systém zapaľovania InstaStart® s jednotlivými podsvietenými gombíkmi, ktoré sú integrované do modelu Master 4 Series Classic LXS SBS. S týmto grilom si vychutnávate slobodu varenia po celý rok s tým najlepším. Systém InstaClean® umožňuje pohodlnné rozobratie vnútra grilu na časti, ktoré sa zmestia aj do umývačky.

 

Culinary Moudlar systém:

Zvýšte možnosti svojho grilu a staňte sa ozajstnými špecialistami na grilovanie. Jednoducho vyberte prostredná oválnu časť liatinového roštu a vymeňte ju za požadované príslušenstvo z radu Culinary Modular.

Prajete si upiecť vynikajúcu taliansku pizzu? Stačí použiť pizza kameň. Ak dávate prednosť ázijskej kuchyni, tak si určite obľúbite wok panvicu. Milovníci španielskych delikates môžu použiť širokú panvicu na paellu

A pre tých, ktorí uprednostňujú grilované kurča, je tu pečiaci stojan na hydinu. A možno chcete len vymeniť štandardný plechový rošt za kvalitnejší liatinový, na prípravu šťavnatého steaku. Culinary Modular System je tu skrátka pre vašu radosť z grilovania.

 

Instaclean® systém
Čistenie vášho grilu ešte nikdy nebolo jednoduchšie.

Vďaka patentovanému systému Campingaz InstaClean® už nebudete musieť tráviť dlhé hodiny s umývaním vášho grilu. Môžete totiž vybrať všetky umývateľné časti grilovacej vane a ľahko ich naskladať do vašej umývačky.

To všetko za dobu kratšiu než 1 minúta. Uľahčite si prácu a užite si tak viac radosti s rodinou či priateľmi. Šetríme váš čas.

 

Nerezové horáky rúrkového profilu použité pri griloch radu 3 Series a 4 Series umožňujú:

- účinné rozvádzanie tepla po celej grilovacej ploche vďaka špeciálnemu dizajnu horákov v tvare V
- jednoduché prispôsobenie plameňa potrebám nepriameho grilovania a ohrievania
- dlhodobé a bezporuchové používanie zabezpečené kvalitným nerezovým materiálom a špeciálnym chráničom horáka, fungujúcim takisto ako rozptyľovač tepla

 

Even Temp® - Ešte lepšia distribúcia tepla
Pre najlepší výsledok grilovania je odporúčaná teplota okolo 250 ° C.

Ešte dôležitejšie však je, aby táto teplota bola rovnomerná po čo možno najväčšej ploche grilovacieho roštu. Pretože nie je nič horšie, než nedokončený steak na jednej a prepálený steak na druhej strane roštu. Grily radov 3 Series a 4 Series dokážu udržať stálu teplotu 250 ° C na 90% grilovacej plochy. Vďaka možnosti sledovať teplotu vo vnútri a pridávať či uberať výkon horákov, v miestach kde je to potrebné, ste schopní dosiahnuť tie najlepšie výsledky grilovania.

 

Campingaz Searing Boost Station (S.B.S)

Campingaz Searing Boost Station (S.B.S) prináša extra výkon pre maximálne prepečenie steakov / mäsa rovnako ako v poriadnom steakhouse. Nemusíte sa tak báť, že pri čakaní na poriadne grilovanie s typickými pruhmi od grilovacej mriežky mäso pretiahnete. Vďaka pridanému SBS horáku spoločne s ďalšími horákmi grilu bude liatinový rošt rozpálený za kratšiu dobu a na vyššiu teplotu. Pri následnom položení mäsa na stranu rozpáleného liatinového roštu nad SBS horákom bude mäso s typickými pruhmi doslova v priebehu niekoľkých sekúnd a to je pri príprave steakov to najdôležitejšie.

 

Technické parametre:

Grilovacia plocha: 3500 cm²
Rozmery grilovacej plochy: 78 x 45 cm
Horák: Rúry z nehrdzavejúcej ocele AISI 304
Počet horákov: 5
Výkon: 16,7 kW + 2,8 kW
Spotreba plynu: 1194 g / h + 200 g / h
Materiál grilovacieho povrchu: Smaltovaná liatina
Konfigurácia povrchu varenie: Mriežka / Tál
Ohrievací rošt: (2) 15 x 35,5 cm
Možnosť pripojenia grilovacieho špiku a ihly: Áno
Osvetlené gombíky: Áno
Výška grilovacej plochy: 95,6 cm
Zapaľovanie: InstaStart®
Teplomer: Ano
Bočné stoly: 2
Skladacie bočné stoly: -
Bočný horák: 1
Materiál veka: smaltované veko s dvojitou stenou
Materiál vozíka: oceľ
Konfigurácia vozíka: 2 dvere s dvojitými stenami, boky a zadná časť zatvorené
Kolesá: 4 robustné kolieska
Podpora PB fľaše: Áno
Hmotnosť: 78,3 kg
Rozmery (Š x V x H) otvoreného grilu: 160 x 69 x 151 cm
Rozmery (L x Š x H) zatvoreného grilu: 160 x 63 x 120 cm
Ochranný obal: Obal Master

 

Ku grilu je potrebné dokúpiť sadu pre pripojenie spotrebičov k 5 kg alebo 10 kg PB fľaši v cene 12 €

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie