Campingaz 3 Series RBS L gril na plyn

Campingaz 3 Series RBS L gril na plyn

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Campingaz 3 Series RBS L gril na plyn

627 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Campingaz

Moderný plynový gril, s keramickými horákmi umiestnenými po bokoch grilovacej vane a rozptyľovačom tepla, umožňuje dosiahnutie výdatnej a rovnomernej teploty medzi 250 až 300 ° C po celej grilovacej ploche, rozdelenej na rošt a tál.

Súčasťou grilu je smaltovaný liatinový rošt Culinary Modular pre jednoduchú prípravu pizze, marinovanej hydiny, paelly alebo ázijských pokrmov na panvici wok.

InstaClean ™ systém umožňuje vybratie jednotlivých dielov grilovacej vane a ich umývanie v umývačke. 4 otočné kolesá.

Bočné stolíky a úložný priestor s dvierkami. Teplomer. Elektronické zapaľovanie. Vyklápací rošt pre pozvoľné grilovanie a ohrievanie.

 

Culinary Moudlar systém:

Zvýšte možnosti svojho grilu a staňte sa ozajstnými špecialistami na grilovanie. Jednoducho vyberte prostredná oválnu časť liatinového roštu a vymeňte ju za požadované príslušenstvo z radu Culinary Modular.

Prajete si upiecť vynikajúcu taliansku pizzu? Stačí použiť pizza kameň. Ak dávate prednosť ázijskej kuchyni, tak si určite obľúbite wok panvicu. Milovníci španielskych delikates môžu použiť širokú panvicu na paellu

A pre tých, ktorí uprednostňujú grilované kurča, je tu pečiaci stojan na hydinu. A možno chcete len vymeniť štandardný plechový rošt za kvalitnejší liatinový, na prípravu šťavnatého steaku. Culinary Modular System je tu skrátka pre vašu radosť z grilovania.

 

Even Temp® - Ešte lepšia distribúcia tepla
Pre najlepší výsledok grilovania je odporúčaná teplota okolo 250 ° C.

Ešte dôležitejšie však je, aby táto teplota bola rovnomerná po čo možno najväčšej ploche grilovacieho roštu. Pretože nie je nič horšie, než nedokončený steak na jednej a prepálený steak na druhej strane roštu. Grily radov 3 Series a 4 Series dokážu udržať stálu teplotu 250 ° C na 90% grilovacej plochy. Vďaka možnosti sledovať teplotu vo vnútri a pridávať či uberať výkon horákov, v miestach kde je to potrebné, ste schopní dosiahnuť tie najlepšie výsledky grilovania.

 

Instaclean® systém
Čistenie vášho grilu ešte nikdy nebolo jednoduchšie.

Vďaka patentovanému systému Campingaz InstaClean® už nebudete musieť tráviť dlhé hodiny s umývaním vášho grilu. Môžete totiž vybrať všetky umývateľné časti grilovacej vane a ľahko ich naskladať do vašej umývačky.

To všetko za dobu kratšiu než 1 minúta. Uľahčite si prácu a užite si tak viac radosti s rodinou či priateľmi. Šetríme váš čas.

 

horáky Radiant-Burner-System® - (RBS)
Radiant burner system® je ojedinelou technológiou keramických horákov umiestnených po bokoch grilovacej vane zaručujúce:

- zdravšie grilovanie, pretože šťavy z pokrmov neodkvapkávajú na horáky a tuk sa tak nepripaľuje
- najvýkonnejšie grilovanie pri rovnomernom dosiahnutí teploty medzi 250 až 300 ° C po celej grilovacej ploche pri použití stredového rozptylovača tepla
- bezúdržbové používanie a dlhá životnosť vďaka bočnému umiestneniu horákov
- všestranné použitie umožňujúce priame aj nepriame grilovanie či použitie ihly

 

Technické parametre:

Príkon horákov: 9,4 kW
Spotreba plynu: 684 g / h
Grilovacia plocha: 2800 cm²
Výška pracovnej plochy: 92 cm
Hmotnosť: 70 kg
Rozmery zostaveného grilu: 170 x 60 x 116 cm
Grilovací rošt: smaltovaný liatinový rošt a tál Culinary Modular
Veko: dvojitá nerezová oceľ s hliníkovými bokmi
Pri jednom kole grilovania obslúži: 12 osôb
Zdroj energie: PB fľašu 5 kg alebo 10 kg

 

Ku grilu je potrebné dokúpiť sadu pre pripojenie spotrebičov k 5 kg alebo 10 kg PB fľaši v cene 12 €

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie