Dimplex Isola Stone elektrický krb voľne stojací s 3D efektom

Dimplex Isola Stone elektrický krb voľne stojací s 3D efektom

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

DIMPLEX ISOLA STONE 3D

1395 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dimplex

Popis:

ISOLA STONE  je štýlový samostatne stojaci krb v podobe štíhleho štvorcového kvádra z minerálneho kameňa bielej krémovej farby alebo svetlošedého kameňa, na vrchu ktorého je krbová vložka. Plamene a dym, ktoré vznikajú kombináciou vodnej hmly a LED osvetlenia, sú obklopené minimalistickým skleneným krytom. Tento univerzálny model poskytuje neobmedzené možnosti usporiadania: je možné ho umiestniť vedľa steny aj mimo nej, rozdeliť alebo spojiť priestor, pôsobiť jednotlivo alebo vo dvojiciach a vytvárať tak efektívny vstup do budovy alebo miestnosti. Krb je mimoriadne ľahko použiteľný - vyžaduje iba elektrické pripojenie a občasné doplnenie vody.

Čo je to 3D efekt Opti-myst®?

3D technológia, známa hlavne pre filmové adaptácie a počítačové hry, našla svoje uplatnenie aj pri výrobe elektrických krbov. Inžinieri zo skupiny Glen Dimplex vo výskumnom a vývojovom centre v Írsku vyvinuli inovatívnu technológiu 3D Opti-Myst®, ktorá vám umožňuje dosiahnuť dokonalú ilúziu ohňa. Elektrické krby s 3D Opti-Myst® 3D plameňovým efektom získali do 3 rokov od uvedenia na trh uznanie medzi jednotlivými zákazníkmi aj profesionálmi z oblasti interiérového dizajnu a stavebníctva. Mnohé ocenenia, ktoré získali spoločnosť Hart & Home v Anglicku, HPBA v Orlande alebo Krby 2010 v Poznani, svedčia o ich inovatívnom charaktere. Pod názvom 3D Opti-Myst® je patentovaná a inovatívna technológia na výrobu plameňového efektu. Unikátnou technikou je generovanie vodnej hmly pomocou ultrazvuku, ktorý po správnom osvetlení stúpa a vytvára ilúziu ohňa a nad ňím sa vznášajúci dym. Vďaka tomuto riešeniu je krbová vložka priestrannejšia a trojrozmerný plameňový efekt a blikajúce jazyky ohňa v krbe vyzerajú prirodzene.

 

Technické parametre:

Výška: 1300 mm

Šírka: 330 mm

Hĺbka: 330 mm

Hmotnosť: 33 kg

Výkon: -

Spotreba plameňového efektu: 60 W

Diaľkové ovládanie: áno

Ventilátor kúrenia: nie

Vypínač kúrenia: nie

Nastavenie veľkosti plameňa: áno

Termostat: nie

3D efekt plameňa: áno

Farba: krémový kameň / sivý kameň

Ohnisko: čierna oceľ

 

Farebné prevedenia:

KRÉMOVÝ KAMEŇ

SIVÝ KAMEŇ

 

Príslušenstvo za príplatok:

ZVUKOVÝ EFEKT OHŇA

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Príslušenstvo / Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie