La Nordica Extraflame Duchessa Idro Steel bordó 12kw teplovodné krbové kachle na pelety

La Nordica Extraflame Duchessa Idro Steel bordó 12kw teplovodné krbové kachle na pelety

Hodnotenie produktu: 4.75/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

EXTRAFLAME DICHESSA IDRO STEEL - krbové kachle od výhradného dovozcu TUMA s autorizovaným servisom pre SR

3600 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Extraflame

TQI - 50,00% ***** (index 5/10) získaj viac info o TQI .

Teplovodná piecka na pelety DUCHESSA IDRO STEEL - je nový typ bytového vykurovania nahrádzajúci elektrické a uhoľné kotly. Je určený do nových, nízko-energetických domov, tak aj ako náhrada elektrického vykurovania v staršej výstavbe. Nepotrebuje kotolňu - inštaluje sa v obytných priestoroch. Plne automatická prevádzka - od zapálenia, regulácia teploty aj presklenie ohniska spríjemňujú tepelnú pohodu v domácnosti.DUCHESSA Idro je osadený všetkým potrebným, expanznou nádobou s obsahom 6 litrov, obehovým čerpadlom, tlakovým bezpečnostným ventilom, napúšťacia a odvzdušňovacia jednotka a zásobníkom na pelety (22 kg ).Kachle sa vyrábajú v troch farebných prevedeniach ocele: bordová. Elektronická programovacia jednotka riadi zapálenie a automatickú prevádzku podľa nastavených požiadaviek. Hlučnosť za prevádzky je veľmi nízka a je porovnateľná s chladničkou.Inštalácia spočíva v osadení k bežnému komínu, pripojenie dymovými rúrami o veľkosti 80 mm a napojenie do systému ústredného vykurovania. V spojení s akumulačnou nádržou je možné vykurovať, ohrievať teplú úžitkovú vodu a tiež zapojiť solárne panely.Maximálny výkon do vody je 10,8 kW a teplo vyžiarené do miestnosti je 2,3 kW. Z toho je vidieť, že všetko vyrobené teplo sa odovzdá do obytného priestoru. Žiadne teplo zbytočne nevyhrieva kotolňu a tiež vysoká účinnosť 91% šetrí Vaše peniaze. Údržba za prevádzky nie je nijako náročná a spočíva len vo vyberaní popola, mechanickým čistením dymových ciest a horáka podľa potreby. Čistenie plôch teplovodného výmenníka je tiež jednoduché. Iba dvakrát denne zodvihnú dve tiahla. Po vykurovacej sezóne sa musí vykonať vyčistenie a kontrola, tak ako je to bežné u plynových kotlov. Životnosť celého zariadenia je minimálne 10 až 15 rokov. Všetky vnútorné komponenty sú vyrábané v Európe. Týmto je zaručená kvalita a prípadná dodávka náhradných dielov po celú dobu životnosti. Spoločnosť EXTRAFLAME vyrába kachle na pelety už od roku 1996 a bola medzi prvými európskymi výrobcami. Hlavnými predajnými trhmi sú Nemecko, Rakúsko a Taliansko, ktoré dostatočne preskúmali kvalitu výrobkov.

 

Technické parametre:

Rozmery (šxvxh): 538x1034x543 mm
Kapacita zásobníka 20 kg
Hmotnosť: 158 kg
Menovitý tepelný výkon: 3,6-12 kW
Výkon do vody: 3-10,8 kW
Hodinová spotreba: 0,8-2,8 kg / h
Spotreba elektrickej energie: 120 do 150 W
Zapaľovania elektrický
Spotreba: + 280 W
Dymovod ø: 80 mm

Účinnosť: 91,2% 


K pripojeniu peletovej pece Vám ponúkame kvalitné špeciálne jednoplášťové smaltované dymovody určené pre použitie v pretlakovom systéme pre pece na pelety SAVE.

 

TQI (TUMA Quality Index)
teplovzdušné a teplovodné peletové vložky a pece
súhrn parametrov...:

A1-Účinnosť (>91%) :*,
B1-Dizajn (modern, rustik keramika rozšírený):*,
C1-Ohnisko (akumulačné, liatina, šamot, keramika, liaty betón):*,
E1-Univerzálne využitie (piecť, variť, teplovodný okruh) umožňuje:*,
F1-Zapálenie a ovládanie na diaľku - telecomando (použitá):*

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie