Automatický záložný zdroj UPS 400 WAT sinus (s čistým sinusovým priebehom)

Automatický záložný zdroj UPS 400 WAT sinus (s čistým sinusovým priebehom)

Hodnotenie produktu: 4/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

261 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Automatický záložný zdroj UPS 400 sinus je určený pre napájanie teplovodných čerpadiel, teplovodných kotlov a zariadení, ktoré sú citlivé na priebeh napájacieho napätia s maximálnym príkonom 400W. Presne odzrkadľuje priebeh sinusového napätia ako v sieti. Obsahuje všetky pripojovacie káble okrem akumulátora.

Čistý sinusový priebeh zabezpečuje automatické zálohovanie citlivých čerpadiel a spotrebičov, kde modifikovaný priebeh trapezového, alebo lichobežníkového priebehu je nevhodné.

Zariadenie je vybavené viacnásobnou ochranou:

proti úplnému vybitiu akumulátora, optický i akustický alarm pred odpojením, ochrana proti prehriatiu, ochrana proti skratu záťaže na výstupe, ochrana proti prepólovaniu cez poistku, ochrana proti preťaženiu na výstupe.

Trakčný akumulátor - je potrebný pre zálohovacie zariadenie na základe voľby dľžky zálohovania volíme výber v Ah. U trakčného akumulátoru je elektrolyt nasiaknutý v separátoroch s obsahom sklenených vlákien. Je hermeticky uzavretý bez možnosti úniku elektrolytu a môže byť namontovaný v akejkoľvek pozícii s výnimkou pozície horeznak. Životnosť sa pohybuje od 12-15 rokov pri pracovnej teplote od -15°C ....do +45°C.

Upozornenie:

Autobatérie - nie sú vhodné pre použitie napájania záložných zdrojov. Sú stavané na štartovanie so životnosťou do 5 rokov. Použitím otvorených akumulátorov v kotolni hrozí nebezpečenstvo výbuchu a poškodenie zariadení vplyvom kyslého prostredia a rozleptania elektroniky.

Modifikovaný sinus - trapézový, alebo lichobežníkový priebeh UPS.

Jedná sa o zariadenia síce cenovo dostupnejšie, avšak nie vždy vhodné pre napájanie a zálohovanie. Niektoré spotrebiče a čerpadlá nie sú funkčné pri zálohovaní na UPS s modifikovaným výstupom. Vplyv sa v praxi prejavuje najmä na čerpadlách, ktoré sa stávajú hlučnejším a súčasne sa zníži nepatrne ich výkon. Tento jav nastáva iba pri zálohovaní na batérie pri výpadku siete.
 

Technické údaje:

maximálny príkon zariadenia pre zálohovanie: 400W

napájacie napätie: 85-264V

spínací prúd: 50A pri 230V

výstupné napätie: 230V sinus

napätie batérie: 12V

rozpätie napätia batérie: 10,5 - 15V

odpojovacie napätie: 10,5V

kapacita batérie: 18-120Ah

pracovná teplota: -10°C ....+40°C, ( +60°C ...pri 50%nom zaťažení)

označenie batérie: červený ...+, čierny ... -,

rozmery: 250x250x90mm
 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie