Kachliarska omietka - glazúra SILCACON KALKGLATTE hladká biela, vrece 30 kg

Kachliarska omietka - glazúra SILCACON KALKGLATTE hladká biela, vrece 30 kg

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

SILCACON KALKGLATTE vrece 30kg

69,60 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: Silca

Popis:

SILCACON KALKGLATTE je vyhladzovacia vápnová omietka vyrábaná na báze hydrátu bieleho vápna, vápencovej múčky a malého množstva bieleho cementu.

Vyhladzovacia vápnová omietka sa používa na SILCA 250 KM dosku so základným náterom s výsledným hladkým, svetlým a vytvrdeným povrchom. Po úplnom vyschnutí môže byť povrch vybrúsený. Povrch slúži ako základ pre následné farebné nátery.

SILCACON KALKGLATTE vyhladzovacia vápnová omietka môže byť použitá na SILCA 250 KM dosky so základným náterom aj na SILCACON KALKPUTZ vápnovú omietku hrubú.

SILCACON vyhladzovacia vápnová omietka sa pripravuje s čistou vodou z vodovodu a dôkladným miešaním miešadlom najmenej 3 minúty. Uistite sa, že prášok je úplne rozpustený, aby bolo možné nanášanie vyhladzovacej vápnovej omietky v hrúbke max. 1 mm. Odporúčame dvojstupňový proces. V prvom kroku kompletné pokrytie vodnatou konzistenciou a v druhom kroku, po úplnom vyschnutí povrchu, vrstva čerstvo
pripravenej vyhladzovacej vápnovej omietky gélovej konzistencie.

 

Technické perametre:

Veľkosť balenia: 30kg vrece

Farba: biela

 

Krbová obostavba - použité materiály

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Príslušenstvo / Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie