Dimplex Cassette 600 elektrický krb vstavaný s 3D efektom

Dimplex Cassette 600 elektrický krb vstavaný s 3D efektom

Hodnotenie produktu: 4.67/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

DIMPLEX CASSETTE 600 3D

864 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dimplex

Popis:

Cassette 600 - krbová elektrická vložka s patentovaným 3D efektom Opti-myst®, ktorý verne imituje horenie dreva bez popola, prachu, sadzí, komína a teda nepotrebuje ani kominára, len čistá pohoda! Oproti klasickým či liehovým krbom je taktiež mimoriadne bezpečný - do tohoto ohňa môže vložiť svoju rúčku i dieťa! Ideálny do suchých bytov pretože zvlhčuje vzduch!

Krbová kazeta pre akúkoľvek inštaláciu. Umožňuje montáž viacerých prvkov vedľa seba, čo vám umožňuje dosiahnuť pôvodný panoramatický efekt. Dáva interiéru jedinečný a útulný charakter.

 

Čo je to 3D efekt Opti-myst®?

3D technológia, známa hlavne pre filmové adaptácie a počítačové hry, našla svoje uplatnenie aj pri výrobe elektrických krbov. Inžinieri zo skupiny Glen Dimplex vo výskumnom a vývojovom centre v Írsku vyvinuli inovatívnu technológiu 3D Opti-Myst®, ktorá vám umožňuje dosiahnuť dokonalú ilúziu ohňa. Elektrické krby s 3D Opti-Myst® 3D plameňovým efektom získali do 3 rokov od uvedenia na trh uznanie medzi jednotlivými zákazníkmi aj profesionálmi z oblasti interiérového dizajnu a stavebníctva. Mnohé ocenenia, ktoré získali spoločnosť Hart & Home v Anglicku, HPBA v Orlande alebo Krby 2010 v Poznani, svedčia o ich inovatívnom charaktere. Pod názvom 3D Opti-Myst® je patentovaná a inovatívna technológia na výrobu plameňového efektu. Unikátnou technikou je generovanie vodnej hmly pomocou ultrazvuku, ktorý po správnom osvetlení stúpa a vytvára ilúziu ohňa a nad ňím sa vznášajúci dym. Vďaka tomuto riešeniu je krbová vložka priestrannejšia a trojrozmerný plameňový efekt a blikajúce jazyky ohňa v krbe vyzerajú prirodzene.

 

Technické parametre:

Výška: 171 mm

Šírka: 564 mm

Hĺbka: 216 mm

Hmotnosť: 12 kg

Spotreba plameňového efektu: 15gr/hod.

Diaľkové ovládanie: áno

Ventilátor kúrenia: nie

Termostat: nie

3D efekt plameňa: áno

Farba: čierna

Ohnisko: planúce polená

 

Príslušenstvo za príplatok:

ZVUKOVÝ EFEKT OHŇA

 

Video:

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Príslušenstvo / Alternatívne produkty

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie