Seguin Pano 7 oblá evolution black line 14 kW teplovzdušná liatinová krbová vložka

Seguin Pano 7 oblá evolution black line 14 kW teplovzdušná liatinová krbová vložka

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Seguin Pano 7 oblá evolution black line 14 kW

1646 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Seguin

rby-tuma.sk/krby-teplo-harmonia-pohoda/tqi-tuma-quality-index/" title="TQI" type="TQI">(index 7/20) získaj viac info o TQI.

Teplovzdušná liatinová krbová vložka Seguin Pano 7 oblá evolution black line - od francúzského výrobcu Seguin s výkonom 14 kW a oblúkovým presklením. Vložka má blokovanie dvierok,deflektor,komínovú klapku a oplach skla. Možnosť dvojitého spaľovania pri dokúpení príslušenstva. Vysoká kvalita krbových vložiek (ohnísk) Seguin je zaistená výrobou na najmodernejších plne automatizovaných zlievárenských linkách. Surovinou je výhradne akostná lamelárna liatina, do ktorej sú pridané legovacie prvky pre optimalizáciu vlastností. Na vysokej úrovni je aj technológia formovania, ktorá má zásadný vplyv na výsledný produkt. Výhradne kvalitná liatina zaistí tvarovú stálosť, dlhú životnosť a optimálny prenos tepla. Súhrn vyššie popísaných vlastností má jediný cieľ - spokojného zákazníka, ktorý po dlhých rokoch používania našich ohnísk ocenia vysokú úžitkovú hodnotu a úspory pri vykurovaní svojho domu. Dôsledná kontrola každého ohniska a jeho predexpedičná kompletizácia je zárukou, že sa k Vám dostane len plne funkčný a odskúšaný výrobok. Väčšinu krbových vložiek Seguin je možné vyrobiť s progresívnou technológiou dvojitého spaľovania "Double Air Flow Systém", ktorý usporí 20 - 40% paliva a zvýši výkon až o 2 kW. Systém DAFS je za príplatok, možnosti jeho objednania sú u každého typu vložky napísané. Pri štandardnom prevedení je už v cene krbovej vložky blokácia dverí, komínová klapka, deflektor a oplach skla. Koncepcia bezpečnej prevádzky s použitím komínovej klapky - zamedzuje šľahnutiu plameňa do komína, akostná liatina sily 8-12 mm - dlhá životnosť, štandardná 7 ročná záruka - kvalitné spracovanie, tradičný dizajn - vhodný do každého interiéru, spoľahlivý systém horizontálneho a vertikálneho oplachu skla - ničím nerušený pohľad do ohňa. Unikátna blokácia dverí zamedzujúce úniku dymu do miestnosti, optimalizácia režimu horenia komínovou klapkou - nízka spotreba 3-5 kg / hod, citlivá plynulá regulácia primárneho vzduchu.

 

Technické parametre:

 

Nominálny výkon: 14 kW

Maximálny výkon: 23,7 kW

Priemer dymovodu: 200 mm

Výška: 560 mm

Šírka: 710 mm

Hĺbka: 540 mm

Hmotnosť: 150 kg

 

Príslušenstvo:

 

druhý plášť: 257 €

adaptér pre dvojité spaľovanie: 71 €

dvojité spaľovanie: 82 €

adaptér k centrálnemu prívodu vzduchu: 71 €

centrálny prívod vzduchu (iba pri kombinácii s dvojitým spaľovaním DAFS): 304 €
 

 

Otváranie dvierok: bočné
Tvar presklenia: oblúkové panoramatické
Materiál: liatinové
Druh ohrevu: teplovzdušné
Palivo: drevo
Externý prívod: áno
Tepelný výkon: 10,1-15kW
Tepelná účinnosť: 70,1-80%
TQI (TUMA Quality Index)
teplovodné krbové vložky
súhrn parametrov...:

A2-Účinnosť (70-80%) :**,
D1-Mechanická regulácia spalín, klapka, deflektor s automat.otvárania (obsahuje):*,
F1-Ohnisko (akumulačné, liatina, šamot, liaty betón):*,
I1-Centrálny prívod vzduchu (prim.-sekun.-terc.-oplach skla-obsahuje):*

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie