Dimplex Zen elektrický krb s obostavbou s 3D efektom

Dimplex Zen elektrický krb s obostavbou s 3D efektom

Hodnotenie produktu: 4.36/5 (11x)

Vaše hodnotenie:

DIMPLEX ZEN 3D

1305 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dimplex

Popis:

Elektrický krb ZEN s trojrozmerným Opti-myst efektom, ktorý sa vyznačuje minimalistickým a štýlovým obalom v bielej alebo betónovej farbe. Model dokonale zapadá do najnovších trendov zdobenia a dodáva miestnostiam moderný charakter. Ohnisko pozostáva z polien dreva s možnosťou nastavenia veľkosti plameňa. Vybavené diaľkovým ovládaním. Ovládacie prvky skryté za pohyblivým krytom.

Čo je to 3D efekt Opti-myst®?

3D technológia, známa hlavne pre filmové adaptácie a počítačové hry, našla svoje uplatnenie aj pri výrobe elektrických krbov. Inžinieri zo skupiny Glen Dimplex vo výskumnom a vývojovom centre v Írsku vyvinuli inovatívnu technológiu 3D Opti-Myst®, ktorá vám umožňuje dosiahnuť dokonalú ilúziu ohňa. Elektrické krby s 3D Opti-Myst® 3D plameňovým efektom získali do 3 rokov od uvedenia na trh uznanie medzi jednotlivými zákazníkmi aj profesionálmi z oblasti interiérového dizajnu a stavebníctva. Mnohé ocenenia, ktoré získali spoločnosť Hart & Home v Anglicku, HPBA v Orlande alebo Krby 2010 v Poznani, svedčia o ich inovatívnom charaktere. Pod názvom 3D Opti-Myst® je patentovaná a inovatívna technológia na výrobu plameňového efektu. Unikátnou technikou je generovanie vodnej hmly pomocou ultrazvuku, ktorý po správnom osvetlení stúpa a vytvára ilúziu ohňa a nad ňím sa vznášajúci dym. Vďaka tomuto riešeniu je krbová vložka priestrannejšia a trojrozmerný plameňový efekt a blikajúce jazyky ohňa v krbe vyzerajú prirodzene.

 

Technické parametre:

Výška: 880 mm

Šírka: 900 mm

Hĺbka: 320 mm

Hmotnosť: 45 kg

Výkon: 0 kW

Spotreba plameňového efektu: 250 W

Diaľkové ovládanie: áno

Ventilátor kúrenia: nie

Vypínač kúrenia: nie

Nastavenie veľkosti plameňa: nie

Termostat: nie

3D efekt plameňa: áno

Farba: biela, betón

Ohnisko: planúce polená

Vložka: Cassette 400/600 s polenami 600

 

Farebné prevedenia:

BIELA

BETÓNOVÁ

 

Príslušenstvo za príplatok:

ZVUKOVÝ EFEKT OHŇA

 

Video:

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Príslušenstvo / Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie