Aquador RS 12 teplovodná krbová vložka

Aquador RS 12 teplovodná krbová vložka

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

VÝPREDAJ

AQUADOR RS 12

840,72 € s DPH

1356 € s DPH Zľava 38%

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Lechma

AKCIA 2ks AQUADOR RS 12 teraz zľava 38% cena 840,72€  (predajňa Nitra)

Nová nepoužitá teplovodná krbová vložka výkon 12 kW. Informácie na inzerciu v predajni Krby-TUMA Bánovce nad Bebravou tel. 038 7600180

Teplovodné krbová vložka AQUADOR RS 12 krbová vložka

Verzia 1 bar je určená pre otvorené okruhy bez alebo s otvorenou expanznou nádobou.

Rovné sklo
Pracovný tlak: 1,0bar
Celkový výkon: 12 kW
Výkon - voda / vzduch: 9/3 kW
Vykurovacia schopnosť: 240 - 324 m3
Váha: 165 kg
Palivo: drevo
Dĺžka polien: 600 mm
Dymovod (priemer): 180 mm
Materiál ohniska: Kotlářská oceľ 4mm; vyložené šamotom
Praktický popolník vyberateľný po otvorení dvierok
Odnímateľný prívod externého vzduchu do ohniska
Oplach skla: áno - riadený
Záruka 5 rokov
V krbovej vložke Lechma dochádza k spaľovaniu druhotného predhriateho vzduchu (takzvaný sekundárny vzduch), ktorý zároveň zabezpečuje funkciu "oplachu skla". Vďaka tomuto systému pracuje Lechma s vysokou účinnosťou, čo v dôsledku znamená menšiu spotrebu paliva pri minimálnom množstve zvyškového odpadu. Pri správnom a pravidelnom kúrenie teplovodné krbovou vložkou Lechma je možné znížiť náklady na vykurovanie až o 40% oproti plynovému alebo elektrickému kúrenie.
Materiály použité na výrobu krbových vložiek Lechma sú volené tak, aby aj pri vysokom zaťažení produktu nestrácali svoje vlastnosti. Korpus je vyrobený z kvalitnej hrubostennej 4 mm hrubé kotlovej ocele, ohnisko je vyložené vysoko odolným akumulačným materiálom. Táto akumulačná keramická výstelka je odolná voči teplotným a mechanickým poškodením. Zvyšuje teplotu v ohnisku a kvalitu spaľovania. Varianty s lomeným a oblým sklom nemajú keramickú výstelku, ale liatinový rošt. Aquador poskytovať na svoje produkty päťročnú záruku.
Vložka má zabudovanú komínovú klapku, ovládanú tiahlom nad dvierkami. V cene je aj prívod externého vzduchu - redukcie, ktorú si v prípade záujmu namontujete na popolník, a flexi hadicou o priemere 100 mm doveziete vzduch zvonku. Prívod externého vzduchu vždy regulujte klapkou ovládanou tiahlom alebo automatickou reguláciou prívodu externého vzduchu (viz.související tovaru). Dvierka sú z liatiny a vysoko žiaruvzdorného skla. Popolník je možné vybrať po otvorení dvierok. Pánty dvierok sú vľavo.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie