Campingaz 3 Series classic LS Plus gril na plyn

Campingaz 3 Series classic LS Plus gril na plyn

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Campingaz 3 Series LS Plus gril na plyn

471 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Campingaz

Kontaktný plynový gril s tromi rúrkovými horákmi z nerezu a postranným horákom napríklad na prípravu omáčok a príloh. Grilovacia plocha je rozdelená na liatinový tál a rošt Culinary Modular pre jednoduchú prípravu pizze, marinovanej hydiny, paelly alebo ázijských pokrmov na panvici wok. InstaClean ™ systém umožňuje vybratie jednotlivých dielov grilovacej vane a ich umývanie v umývačke. Pomocou ovládacích gombíkov a teplomeru možno pohodlne regulovať teplotu. Obsahuje predné dvierka a úložný priestor. Piezo zapaľovanie. Vyklápací rošt pre pozvoľné grilovanie a ohrievanie. 2 bočné stolíky, z toho jeden sklopný.

 

Culinary Moudlar systém:

Zvýšte možnosti svojho grilu a staňte sa ozajstnými špecialistami na grilovanie. Jednoducho vyberte prostredná oválnu časť liatinového roštu a vymeňte ju za požadované príslušenstvo z radu Culinary Modular.

Prajete si upiecť vynikajúcu taliansku pizzu? Stačí použiť pizza kameň. Ak dávate prednosť ázijskej kuchyni, tak si určite obľúbite wok panvicu. Milovníci španielskych delikates môžu použiť širokú panvicu na paellu

A pre tých, ktorí uprednostňujú grilované kurča, je tu pečiaci stojan na hydinu. A možno chcete len vymeniť štandardný plechový rošt za kvalitnejší liatinový, na prípravu šťavnatého steaku. Culinary Modular System je tu skrátka pre vašu radosť z grilovania.

 

Instaclean® systém
Čistenie vášho grilu ešte nikdy nebolo jednoduchšie.

Vďaka patentovanému systému Campingaz InstaClean® už nebudete musieť tráviť dlhé hodiny s umývaním vášho grilu. Môžete totiž vybrať všetky umývateľné časti grilovacej vane a ľahko ich naskladať do vašej umývačky.

To všetko za dobu kratšiu než 1 minúta. Uľahčite si prácu a užite si tak viac radosti s rodinou či priateľmi. Šetríme váš čas.

 

Nerezové horáky rúrkového profilu použité pri griloch radu 3 Series a 4 Series umožňujú:

- účinné rozvádzanie tepla po celej grilovacej ploche vďaka špeciálnemu dizajnu horákov v tvare V
- jednoduché prispôsobenie plameňa potrebám nepriameho grilovania a ohrievania
- dlhodobé a bezporuchové používanie zabezpečené kvalitným nerezovým materiálom a špeciálnym chráničom horáka, fungujúcim takisto ako rozptyľovač tepla

 

Technické parametre:

príkon (kW): 9,6 + 2,3
spotreba (g / h): 698 + 167
váha (kg): 53
rozmery zostaveného grilu (cm): 144 x 60 x 116
grilovacia plocha (cm²): 2800
výška pracovnej plochy (cm): 90,5
zdroj energie: PB fľašu 5 kg alebo 10 kg
materiál veka: lakovaná oceľ s hliníkovými bokmi
obslúži počet osôb: 12

 

Ku grilu je potrebné dokúpiť sadu pre pripojenie spotrebičov k 5 kg alebo 10 kg PB fľaši v cene 12 €

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie