Naša predajná sieť predajní krbov

Krby a komíny TUMA - najväčšia sieť špecializovaných predajní pre krby - kachle - sporáky a komíny v SR.

Krby a komíny TUMA - najväčšia sieť špecializovaných predajní pre krby - kachle - sporáky a komíny v SR.

Krby, kachle, krbové kachle, pece, sporáky, komíny, záhradné krby, grily, krbové vložky, biokrby,  s predajom a dovozom k Vám. Špecializované predajne  v  SR sú v BN, PD, PK, TN, KE, NR a BB .

Naša firma Krby a komíny TUMA, ktorá vznikla v r.1997 ponúka svojím zákazníkom a obchodným partnerom viac ako 10 000 produktov. Špecializujeme sa na produkty ktoré slúžia na výrobu tepla v domácnosti - krby, krbové vložky, kachle, krbové kachle, biokrby, pece, populárne kanadské pece, kotly ale i grily, záhradné krby, pece na pizzu, koláče i mäso. V našom portfóliu sú ďalej kompletné komínové systémy murované pre odvod spalín z menovaných spotrebičov, komíny jednoplášťové i viacplášťové, nerezové systémy a všetky stavebné materiály potrebné k stavbe krbov, výstavbe i rekonštrukcii. Ponúkame produkty - spotrebiče pre všetky typy palív, tuhé - drevo i uhlie, brikety, pelety a pod., kvapalné - olej, biolieh (palivá pre biokrby ), i plynné - zemný plyn a propán-bután ( obľúbený záhradný gril - gril weber ).


Disponujeme odborne zdatnými pracovníkmi vyškolenými pre predaj daných produktov priamo výrobcami jednotlivých výrobkov. Naše predajne Vám ponúkajú kompletný servis od základného poradenstva, prípravy projektu, samotnej realizácie, všetky garancie so záručným i pozáručným servisom. Nájdete nás v mestách: Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Prievidza, Pezinok, Nitra, Banská Bystrica a Košice. Naša sieť ďalej predáva vo všetkých krajinách EÚ a má registrované pobočky v republike Česko .


Naši kachliari sú školení výrobcami produktov a majú bohaté praktické skúsenosti pri stavbe krbov a pripojení komínových systémov. Krby - kozuby, všetky typy krbov do bytu, kachle, pec, kachľová pec, teplovzdušný krb, teplovodný krb, teplovzdušná pec, pec na drevo, teplovodné kachle, sporák, gril, pec na pizzu, záhradný krb, všetky vonkajšie krby, elektrické krby, biokrby, kanadské kachle, kanadské krby, nerezové komíny i murované komíny, krbová vložka - ohnisko, ako základný článok stavby krbu, všetky kachle na drevo, pec na pelety, kachle na pelety, peletové pece, sú pojmy v čom sme profesionáli. Kontakty na výrobcov tradičných pecí, ale i najmodernejších krbov nájdete medzi špecialistami kachliarmi z nášho cechu kachliarov.


Predajne a obchodné priestory
krby - tuma majú na každej pobočke minimálne rozlohu 300-500 m2 interiérovej plochy plus priľahlé exteriérové a skladové priestory, pre čo najširšiu ponuku produktov s možnosťou okamžitej nakládky tovaru zákazníkom. V každej predajni sa nachádza niekoľko sto produktov najmä krby, kachle, pece, krbové vložky a sporáky. Z menovanej ponuky si dokážete vybrať ten správny produkt podľa Vášho priania. V prípade, že Vami hľadaný produkt nie je k okamžitému odberu dokážeme Vám ho zabezpečiť štandardne do 3 pracovných dní presunom položky v rámci našej obchodnej siete o čom Vám vieme dať informáciu na počkanie telefonicky, e-mailom i pri osobnej návšteve na pobočkách. Najväčší výber nájdete od 07/2018 v našom krbovom štúdiu v Bánovciach nad Bebravou, ktoré sa svojou veľkosťou radí medzi najväčšie v strednej Európe.
 

Obchodná sieť  krby - tuma Vám dokáže všetky produkty dodať ihneď, alebo v dohodnutej lehote priamo na Vašu adresu. Disponujeme vlastnou autodopravou, ktorá zabezpečuje kompletnú distribúciu v maloobchodnom i veľkoobchodnom rozmere s využívaním špeciálnych vozidiel pre nakládku i vykládku.
 

Firma Krby Tuma je autorizovaným importérom pre Slovensko pre významné produkty napríklad: La Nordica, Extraflame, Edilkamin, ABX, Chazelles, Fabrilor, BEF, Jotul, Dimplex, Sarom, Hoyan, Spartherm, Invicta, Poujoulat, Tarnawa Kratki Haas & Sohn  Blaze King  Vermont Casting , HARK, ARTEL a mnoho ďalších, kde u väčšiny z nich máme prioritné exkluzívne zastúpenie so zabezpečovaním servisu. Veľký význam v oblasti úspory prinášame našim klientom dovozom nových katalytických technológií. Sme producentom komínových systémov TUMA, ktorých každoročne expedujeme niekoľko desaťtisíc metrov. Každý komín privezieme na adresu až k Vám domov.

Ponúkame distribúciu produktov v našej réžii pre celú obchodnú sieť v Slovenskej republike s VO podmienkami pre kamenné predajne, kachliarov, kominárske a stavebné firmy ale i internetové obchody.
Firma Krby - TUMA Vám ponúka prezentáciu na svojich weboch, komunikáciu v diskusných fórach, priestor na Facebooku a ďaľších sociálnych sieťach, ale i prezentáciu v našich celoročných katalógoch i akciových letákoch. Kachliarom, ktorí majú dostatočnú prax ponúkame uplatnenie pri stavbách ako i prezentáciu a zverejnenie kontaktov na našich weboch. Zákazníkom ponúkame prezentáciu našich produktov najmä noviniek na výstavách.
Podporu predaja zvýrazňujeme v súťažiach s uvoľňovaním prostriedkov pre výhry naším klientom. 

Úprimne sa tešíme a ďakujeme Vám za každú Vašu návštevu v našich predajniach i na našich webových stránkach!
 

Facebook - TUMA Google plus - TUMA TUMA - Twitter

TUMA - You tube TUMA - Linkedin TUMA - Pinterest

TUMA - Yahoo TUMA - Blogger TUMA - Wordpress

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie