Komíny TUMA THERM šamotové.

Šamotové murované komíny Tuma THERM plus

Výber komínového systému TUMA Folk.

 • TUMA Therm plus - jednokomíny.

  Jednoprieduchové komínové systémy o pôdorysnom rozmere keramzitovej ľahčenej tvárnice 350x350mmx325mm (pre o140 a 160mm), 400x400x325mm (pre o180 a 200mm) 450x450x240mm (pre o250mm) izoláciou s minerálnej vlny a šamotovou vložkou nemeckého výrobcu HART.

 • TUMA Therm plus - jednokomíny s vetracou šachtou.

  Jednoprieduchové komínové systémy s vetracou šachtou (prípadne servisným otvorom pre univerzálne využitie) o pôdorysnom rozmere keramzitovej ľahčenej tvárnice 500x350x325mm (pre o140 a o160mm) 570x400x325mm (pre o180 a o200mm), izoláciou s minerálnej vlny a šamotovou vložkou nemeckého výrobcu HART.

 • TUMA Therm plus - dvojkomíny.

  Dvojprieduchové komínové systémy o pôdorysnom rozmere keramzitovej ľahčenej tvárnice 2x400x400/325mm, izoláciou s minerálnej vlny a šamotovou vložkou nemeckého výrobcu HART.

 • Komponenty komínov TUMA Therm plus.

  Jednotlivé komponenty komínového systému TUMA Therm plus.

Najpredávanejší šamotový komínový systém TUMA

detaily komínov TUMA Návod TUMA FOLK A Návod TUMA FOLK B Vyhlásenie o parametroch

 

Prečo je komín z betónových tvárnic nebezpečný...(článok)

 Najlepší produkt na trhu v pomere "cena / kvalita"  vďaka vlastnostiam:

.

Komínový systém "Tuma therm plus" systém s najlepším pomerom ceny a kvality s duplovane spevneným komínovým plášťom o rozmeroch 35x35x33 a 40x40x33cm.
Komínový systém THERM plus je zaradený kvalitatívne medzi najlepšie komíny s klasickou šamotovou vložkou

 • Komínový plášť - produkt TUMA - keramzitový plášť s duplovanou hrúbkou a pevnosťou s veľmi dobrými statickými vlastnosťami pre použitie v extrémnych podmienkach, s možnosťou použitia armovania roxorom veľkej hrúbkypre obzvlášť vysoké nároky a extrémy počasia, aj pre neštandardné strešné prostredie. Rozmer komínového plášťa pre o140,160mm -350x350x330 a pre o180,200mm -400x400x330mm.
 • Šamotové vložky - najdôležitejší prvok systému - výrobok HART Nemecko, vložky o hrúbke 15mm spľňajú všetky kvalitatívne normy pre krajinu Nemecko i krajiny EÚ. Firma HART sa zaraďuje medzi najväčších európskych výrobcov komínových vložiek s najvyššou kvalitou testovanou v nemeckých skúšobniach.
 • Komínová izolácia - ISOVER - s objemovou hmotnosťou 120-150kg/m3 a tepelnou odolnosťou 650-750°C je dokonalým bezpečnostným prvkom voči prehriatiu komínového plášťa.
 • Komínové dvierka - UPMANN - sú dvierka vyrobené v Nemecku so samostatným certifikátom pre komínové použitie v najnáročnejších podmienkach. Sú plynotesné, vhodné pre spodné i vrchné použitie komínového systému so špeciálnou izolačnou šamotovou príklopkou, prítlačnou pružinou pre dilatáciu šamotovej vložky. v ponuke je SET v bielom prevedení včítane odvetracej mriežky pre interiér a pozinkovaná verzie s nerezovou mriežkou pre exteriér.
 • TUMA THERM PLUS - používa odľahčenú kryciu dosku odolnú vyhoreniu sadzí s variabilným ukončením konusu s možnosťou prekrytia strieškou, napoleonom alebo výberom zo sady rotomaxov.
 • Kondenzačná ímka - špeciálna pre rozmer 140-160 a 180-200 s nerezovoým odvodom pre kondenzát s odolnosťou voči stekajúcemu kondenzu a dechtu.
 • Lepidlá - Sauerkit a malta TUMA - špeciálne hmoty testované pre lepenia šamotových dielov a komínového plášťa.

Komínový sytém TUMA-therm plus je produkt, ktorý je vďaka výberu kvalitných prvkov zaradený medzi komíny najvyššej kvality zo štandardných šamotových systémov.yes
Produkt TUMA-therm plus je produkt , ktorý je pomerom ceny a kvality najhodnotnejším produktom pri výbere komínového systému pre suchý i mokrý spaľovací proces. 

Facebook - TUMA Google plus - TUMA TUMA - Twitter

TUMA - You tube TUMA - Linkedin TUMA - Pinterest

TUMA - Yahoo TUMA - Blogger TUMA - Wordpress

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie