Záhradné a vonkajšie krby tuma.

Záhradné krby predajne - krby Košice, krby Pezinok, krby Trenčín, krby Prievidza, krby Bánovce nad Bebravou, krby Nitra, krby Banská Bystrica.

Záhradné krby s dovozom k Vám domov !

späť na krby návrat na úvodnú stránku krby - tuma

Záhradné krby, grily, kotlíky

 • Záhradné krby murované na drevo

  Záhradné krby z betónových, porobetónových, žiarobetónových a šamotových blokov ktoré sa navzájom ukladajú na seba a lepia lepidlom. Stavba je nenáročná a zvláda ju väčšina zákazníkov svojpomocne.

 • Exkluzívne záhradné krby na drevo

  Poloprofesionálne a profesionálne záhradné krby s výnimočným dizajnom z betónových, žiarobetónových a šamotových blokov ktoré sa navzájom ukladajú na seba a lepia lepidlom. Stavba si vyžaduje vyššiu náročnosť a zvláda ju profesionálny krbár a kachliar.

 • Malé mobilné grily na drevo

  Grily sa radia medzi najpoužívanejšie na trhu. Sú ľahko prenosné, zväčša na koliečkach, alebo stolové s dobrou cenovou dostupnosťou. 

 • Veľké mobilné grily na drevo

  Veľké mobilné grily sú určené pre väčšie terasy, gastro prevádzky poloprofesionálne a profesionálne použitie. 

 • Záhradné kotlíky a kotliny

  Kotlíky a kotliny rôznych veľkostí a materiálu. Sú určené na opekačky, gulášpárty ale i zabíjačkové akcie. Kotly pre zabíjačky a spoločenské akcie.

 • Grily na plyn

  Komfortné grily na plyn sú určené pre grilovanie pri ktorom nie je potrebná príprava ohniska drevom. Ku grilovaniu využívate propán bután, alebo plynovú prenosnú náplň z kartuše. Grily sú určené pre hobby a profesionálne použitie.

 • Elektrické grily

  Grily sú napájané sieťovou elektrikou 220V. Sú vhodné všade tam, kde je elektrická prípojka.

 • Príslušenstvo k záhradným krbom

  Príslušenstvo na objednávku určené k našim krbom a grilom pre rozšírenie možností grilovania.

späť na krby kachle - návrat na úvodnú stránu krby - tuma

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie