Prečo grily Weber ?

 

 

WEBER – oveľa viac než len gril.

 

Prečo sa stať hrdým majiteľom grilu Weber?
- pretože aj vy dokážete grilovať ako majstri kuchári.

 

Grily Weber majú dlhoročnú tradíciu. Žiadny výrobca grilov nemá také bohaté skúsenosti a znalosti, aké nazbieral Weber od roku 1952.

 

Výhodou grilov Weber je neustála inovácia – tak ako vyvinuli z jednoduchej bójky prvý kotlový gril, tak posúvajú svet grilovania už 60 rokov každý deň o kúsok ďalej.

 

Weber má vo svojej ponuke okrem kotlových grilov na drevené uhlie s kultovým dizajnom tiež elektrické a plynové grily. Množstvo dômyselných funkcií ponúka optimálnu obsluhu, bezpečnosť a údržbu grilov. Elektrické grily vám zaručia pravú grilovaciu atmosféru pri optimálnom výkone a sú výborným riešením pre balkón či terasu. Plynové grily sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí grilujú často. Malé mobilné grily či veľké grilovacie zariadenia pre vonkajšie kuchyne - grily od Weberu ponúkajú riešenie skutočne pre každého.

 

S grilmi Weber sa Vaše grilovačky s priateľmi stanú nezabudnuteľnými. Grilovanie s uzavretým poklopom umožňuje pečenie neporcovaných kusov mäsa, celých rýb či pizze. Na grile si dokonca môžete upiecť dezert či rôzne druhy pečiva, tak ako v teplovzdušnej rúre. Veľkej obľube sa teší rozsiahle príslušenstvo, ktoré ponúka neobmedzené možnosti grilovania.

 

Značka Weber je synonymom pre najvyšší štandard, unikátny produkt, rôznorodosť a dokonalé grilovanie.

 

Objavte aj vy čistý pôžitok z grilovania a vyberte si z našej ponuky jedinečných grilov Weber.
 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie