HOYAN AURORA žltá šamotová tehla

HOYAN AURORA žltá šamotová tehla

Hodnotenie produktu: 4.31/5 (16x)

Vaše hodnotenie:

HOYAN AURORA

1161 € s DPH

1451,25 € s DPH Zľava 20%

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Hoyan

Popis:

Záhradný krb HOYAN AURORA je najpredávanejší model exteriérových záhradných krbov tohto výrobcu. Svojou veľkosťou sa radí medzi stredne veľké ohniská. Ohnisko je dvojplášťové a teda je odolné vysokým teplotám s možnosťou použitia dreva ako paliva. Krb nepotrebuje povrchovú úpravu a z výroby je dodávaný s vonkajšou exteriérovou omietkou. Ako obklad krbu je použitý prírodný kameň chorvátsky travertín a bihacit. Ohnisko je zo žltej neglazovanej šamotovej tehly. Záhradný krb AURORA je možné objednať v exteriérovom alebo interiérovom prevedení.

Exteriérové prevedenie:

Žltá šamotová tehla neglazovaná v kombinácii s prírodným bihacitom a chorvátskym travertínom. Toto prevedenie je možné inštalovať ako voľne stojace do otvoreného priestoru záhrady. V prípade, že by krb bol umiestnený pod altánok alebo pergolu je v prípade potreby možné objednať betónové komínové nadstavce. Kvôli vysokej hmotnosti je možné použiť maximálne 4ks komínových nadstavcov.

V prípade, že pre výšku altánku je potrebné predĺžiť komín o viac ako 120 cm sa zvykne horná doska prilepiť bez rohových segmentov a tak sa priestor pre odvod dymu uzavrie. Do hornej dosky je potrebné urobiť otvor o priemere cca. 250 mm a komín predĺžiť pomocou nerezových komínových vložiek na potrebnú výšku. 

Interiérové prevedenie:

Žltá šamotová tehla neglazovaná v kombinácii s prírodným bihacitom a chorvátskym travertínom. Interiérové prevedenie je dodávané s vnútorným oceľovým zberačom dymu, ktorý je potrebné na mieru obostavať z izolačného materiálu podľa výšky stropu altánku. Interiérové prevedenie je určené pod altánok či pergolu kde je nižšia svetlosť a nie je tam možné osadiť exteriérové prevedenie. Izolačný a spojovací materiál nie je v zahrnutý v cene krbu. Na oceľový zberač dymu je možné dokúpiť oceľové komínové nadstavce o priereze 20 x 25 cm. Komín je následné potrebné ukončiť strieškou "napoleónom". Bežne sa toto prevedenie neodporúča nakoľko je cenovo náročnejšie a pod altánok je možné prispôsobiť aj exteriorovú variantu. 

 

Technické parametre:

Celkové rozmery (V x Š x H): 227 x 126 x 77 cm

Rozmer ohniska (Š x H): 70 x 65 cm

Hmotnosť: cca. 1200 kg

Hrúbka šamotovej tehly: 5,6 cm

Farba šamotovej tehly: žltá neglazovaná

Materiál: betón, šamotová tehla, prírodný kameň bihacit, prírodný kameň travartín

 

Prevedenia záhradného krbu:

EXTERIEROVÉ PREVEDENIE  1161 €

INTERIÉROVÉ PREVEDENIE  1386 € (cena nie je konečná a nezahŕňa izolačný materiál atď.)

 

Príslušenstvo za príplatok:

MASÍVNY KOVOVÝ ROŠT HF 500

MASÍVNY KOVOVÝ ROŠT BT 600

LIATINOVÁ PANVICA

KOMÍNOVÝ BETÓNOVÝ NADSTAVEC 30 CM  90 € (len pre exteriérové prevedenie)

KOMÍNOVÝ OCEĽOVÝ NADSTAVEC 50 CM  59 € (len pre interiérové prevedenie)

KOMÍNOVÝ OCEĽOVÝ NADSTAVEC 100 CM  82 € (len pre interiérové prevedenie)

STRIEŠKA "NAPOLEÓN" MEĎ  97 €

 

Pracovné pulty: 

PRACOVNÝ PULT 76 CM  279 €

PRACOVNÝ PULT 95 CM  309 €

PRACOVNÝ PULT 113 CM  338 €

 

Pracovné pulty je možné umiestniť na obe strany krbu.

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Príslušenstvo / Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie