Luft rohový biely - ľavý 547x766x60 mm

Luft rohový biely - ľavý 547x766x60 mm

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

58,70 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Na otázku

Popis:

Luft je estetickým zakončením výstupu teplého vzduchu na sopúchu krbovej vložky. Luft sa inštaluje na stenu alebo krbovú obostavbu. Luft sa vyznačuje moderným a minimalistickým vzhľadom a jeho pozdĺžna forma je ideálna pre interiéry udržiavané v modernom štýle. Charakteristickým znakom modelu Luft je jeho maskovaný prívod vzduchu. Pri inštalácii je potrebné otočiť Luft správnym smerom. Ak je inštalovaný na sopúch, otovry musia byť dolu. Ak je naopak inštalovaný v dolnej časti obostavby a slúži pre prívod vzduchu, otvory musia byť hore. Tým sa zachová konvekčný prietok ohriateho vzduchu. Vďaka práškovému povlaku je jeho farba odolá vočí vyšším teplotám a samotný tunel je odolnejší voči mechanickému poškodeniu.

 

Pri objednávaní je potrebné dbať na to, kde bude Luft inštalovaný. Lufty sú označované podľa strán pri inštalácii ako horný Luft a teda sopúchový. Ak je označený ako ľavý, inštaluje sa na sopúch do ľavého roku a naopak. Ak však chcete Luft inštalovať ako spodný - nasávací, tak pri označení ľavý, sa inštaluje na pravú stranu a naopak.

 

Technické parametre:

Hmotnosť: 4,5 kg

Farba: biela

Aktívna oblasť otvoru: 600 cm2

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie