O spoločnosti La Nordica - Extraflame

VYROBENÉ V TALIANSKU

   História: život venovaný vykurovaniu

Skupina La Nordica-Extraflame je poháňaná charakteristickými silami severovýchodného Talianska: vášňou a usilovnou prácou. Aj v oblasti „tradičného" vykurovania bola inovácia vždy súčasťou výrobkov La Nordica-Extraflame. Vďaka tomu skupina získala za posledných 50 rokov významný podiel na trhu a teraz svoje produkty predáva v 50 krajinách po celom svete. Skupina La Nordica-Extraflame sleduje svoj pôvod až do roku 1968. Odvtedy skupina usilovne pracovala na rozširovaní a zdokonaľovaní svojho sortimentu a opustila jednoduché sporáky v prospech vyvinutých, diverzifikovaných a vyspelých výrobkov, ktoré uspokoja všetky potreby a preferencie dnešného trhu.

Skupina La Nordica-Extraflame vyrába kachle na drevo a pelety na ultramoderný, klasický a rustikálny štýl, ako aj sporáky na drevo, krby a kotly na drevo. Ich výrobky sa stávajú kompletnými, ale aj kompaktnými vykurovacími systémami pre domácnosť na vykurovanie radiátorov vo vašej domácnosti. Výrobky La Nordica-Extraflame vedú pole a spĺňajú najprísnejšie emisné predpisy. Všetky sú tiež označené značkou CE a certifikované podľa medzinárodných noriem, ktoré sú ešte prísnejšie ako normy platné v Taliansku.

 

   LA NORDICA S.p.A. - Produkty na drevo

Spoločnosť La Nordica je lídrom vo vykurovacích zariadeniach na drevo a môže sa pochváliť vynikajúcou povesťou pri vývoji nových riešení a v súčastnosti čoraz konkrétnejších a náročnejších požiadaviek. Široká ponuka spoločnosti La Nordica, vrátane klasických, rustikálnych a moderných produktových skupín, kladie pozornosť k detailom a vynikajúcej kvalite, potvrdzujúcej platnosť tejto reputácie.

La Nordica prináša zákazníkom po celom svete materiály najvyššej kvality, presné prevedenie a pozornosť k detailom - skrátka to najlepšie z aspektov talianskeho dizajnu. Neustály a všestranný výcvik a profesionálny rozvoj v oblasti najnovších technológií a systémov zaisťuje, že naši pracovníci služieb zákazníkom, inštalatéri a pracovníci predaja majú vždy správnu odpoveď. Pretože aj naši predajcovia musia zdieľať náš zmysel pre kultúru a pokrok a zdieľať rovnaký prístup k vykurovaniu domácností, založený na ekológii, hospodárstve, spoľahlivých ekologických výrobkoch a skutočnom záväzku znižovať emisie.

VÝROBNÝ ZÁVOD LA NORDICA

 

   EXTRAFLAME S.p.A. - Produkty na pelety

Po približne 20 rokoch výroby elektrických vykurovacích zariadení sa spoločnosť Extraflame rozhodla pre navrhovanie, vývoj a výrobu pecí na pelety. Inovatívne, funkčné, ekonomické, ekologické výrobky a výrobky priateľské ku životnému prostrediu spoločnosti Extraflame spoločnosť pevne etablovali ako jedného z dnešných lídrov na trhu.

VÝROBNÝ ZÁVOD EXTRAFLAME

 

   AKADÉMIA - školiace stredisko

La Nordica-Extraflame vždy verila, že hodnota predajcov odbornej prípravy a profesionálnych inštalatérov je nevyhnutnou silnou stránkou. Obnovovacia a informačná činnosť pre celý rad riešení, ktoré prechádzajú neustálym technologickým a regulačným vývojom, čo si vyžaduje odbornú prípravu na vysokej úrovni. Akadémia je venovaná všetkým prevádzkovateľom sektora biomasy a organizuje sériu kurzov „v teréne" pre akékoľvek potreby a aplikačný sektor.

Recept je jednoduchý: teória a prax v správnom vzťahu, malý počet účastníkov na zabezpečenie lepších služieb. Dynamické kurzy, kde postavenie účastníkov nie je byť len „poslucháčmi", ale aktívny hráči schopní riešiť budúcu potrebu inštalácie a poradenstva s maximálnou odbornosťou.

ŠKOLIACE STREDISKO

 

50 ROKOV S VAMI  LA NORDICA-EXTRAFLAME UŽ 50 rokov spoločného tepla 

 

 

Facebook - TUMA Google plus - TUMA TUMA - Twitter

TUMA - You tube TUMA - Linkedin TUMA - Pinterest

TUMA - Yahoo TUMA - Blogger TUMA - Wordpress

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie