Dimplex - elektrické krby štvrtej generácie.

Pridané: 12.8.2019 11:00:37 Počet zobrazení: 803

12 August 2019

Mimoriadne úsilie kanadskej firmy DIMPLEX vo vývoji elektrických krbov nám umožnilo predstaviť elektrické krby štvrtej generácie pod označením 3D optimyst. Tento efekt, ktorý je nerozoznateľný od živého ohňa horiaceho dreva v krbe, je medzníkom vo vývoji bezkomínových krbov vôbec.

Dimplex - elektrické krby štvrtej generácie.

Dimplex Bingham 3DŠtýlové závesné, voľnostojace i vstavané elektrické krby dokážu opticky dokonale napodobiť skutočne horiaci krb so spaľovaním tuhého paliva. Technológia na princípe odparovania vody, umožňuje bezpečné zariadenie i pri dotyku ruky priamo v ohnisku. Táto vlastnosť má vysokú estetickú i užitkovú hodnotu najmä pre rodiny s malými deťmi. Optický efekt pritom dosahuje minimálnu spotrebu elektrickej energie, ktorá činí maximálne 250W v závislosti od nastavenej intenzity jasu a veľkosti efektu ohňa. Tento bezpečný a studený krb zároveň, popri tom možno využívať i na vykurovanie so samostatným ovládaním, s plynulou reguláciou ventilátora a tepelným termostatom, až do výkonu 2kW. Trojrozmerný plameňový efekt a diaľkové ovládanie všetkých funkcií dokážu dokonale navodiť nezabudnuteľnú atmosféru pohody s rodinou, priateľmi či partnerom pre dlhé zimné i letné večery. Typickým príkladom moderného krbu 3D je závesný krb Dimplex Burbank. Elektrické krby Dimplex nezapáchajú, ako je tomu u väčšiny krbov na biolieh, nevyžadujú skladovanie dreva, nespôsobujú prašnosť, nepohlcujú kyslík a sú bezpečné s najvyšším komfortom používania. Ich použitie je možné v byte vo všetkých spoločenských miestnostiach včítane priestorov na spanie. Najširší sortiment verzií v rustikálnom i modernom prevedení, poradenstvo a kompletný servis zabepečujú pobočky firmy TUMA INVEST s.r.o. so špecializovanými predajňami :

  • Bánovce nad Bebravou
  • Prievidza
  • Trenčín
  • Pezinok
  • Košice
  • Nitra
  • Banská Bystrica

Krby sú dostupné objednávkou cez internet, ale i priamo na pobočkách špecializovaných predajní TUMA, ktoré zabezpečujú i distribúciu s dovozom k Vám domov.

Vykúzliť príjemnú atmosféru krbu je samozrejme možné i v panelákoch a v bytoch, nakoľko krby nevyžadujú žiadne komínové teleso. Neoceniteľný relax a rodinnú harmóniu Vám umožní značkový elektrický krb DIMPLEX od autorizovaného importéra a predajcu pre SR – Krby TUMA.

  ...

 

...

Diskusia

(0 komentárov)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie