Osobné údaje

Osobné údaje

Kontrolný kód

i
  1. Prenositeľnosť osobných údajov.

Na vašu žiadosť budeme reagovať do jedného mesiaca od jej doručenia. Túto lehotu môžeme v prípade potreby s ohľadom na zložitosť a počet žiadostí predĺžiť o ďalšie dva mesiace, pričom o tomto prípadnom predĺžení vás budeme informovať.

Doporučenie: v rámci zrýchlenia prenosu dát odporúčame skopírovať si vaše dáta z vášho užívateľského profilu. Väčšinu dôležitých dát nájdete práve tam. Viac o vašom práve na prenosnosť údajov nájdete v našich podmienkach ochrany osobných údajov.

Uveďte dôvod, z ktorého vyplýva vaše právo na prenositeľnosť vašich osobných údajov (viac viz. naše podmienky ochrany os. údajov):

  • Osobné údaje, ktoré chcete preniesť, spracovávame na základe vášho súhlasu
  • alebo -  Osobné údaje, ktoré chcete preniesť, spracovávame z dôvodu nevyhnutnosti pre splnenie zmluvy, ktorej zmluvnou stranou je subjekt údajov, alebo na vykonanie opatrení prijatých pred uzatvorením zmluvy na žiadosť tohto subjektu údajov.

K vyššie uvedenej odpovedi uveďte viac podrobností (napr. aké osobné údaje si prajete preniesť). Ak si nie ste predchádzajúcou odpoveďou istí, vypíšte tu váš dôvod vlastnými slovami.

 

     2. Prístup k osobným údajom, oprava osobných údajov.

Na vašu žiadosť budeme reagovať do jedného mesiaca od jej doručenia. Túto lehotu môžeme v prípade potreby s ohľadom na zložitosť a počet žiadostí predĺžiť o ďalšie dva mesiace, pričom o tomto prípadnom predĺžení vás budeme informovať.

Doporučenie: pre prístup k vašim najdôležitejším osobným dátam môžete využiť aj svoj užívateľský profil 

Ak si k vašim osobným údajom prajete poskytnúť ďalšie informácie (účely spracovania os. údajov, príjemcovia os. údajov, doba uloženia os. údajov a ďalšie informácie uvedené v našich podmienkach ochrany osobných údajov), povedzte nám prosím aké.

 

    3. Výmaz osobných údajov.

Upozornenie: Uplatnením práva na výmaz zmažeme váš účet a s tým súvisiace osobné údaje, a tak sa nedostanete ľahko späť k vašim faktúram, dobropisom, reklamačným protokolom a ostatným dokumentom.

Informácie o vašej platobnej karte nie sú uložené v našej spoločnosti, ale u poskytovateľa platobnej brány. Preto tieto dáta nemôžeme vymazať. Viac viď v našich podmienkach ochrany osobných údajov.

Ďalej upozorňujeme, že nemožno vymazať dokumenty obsahujúce vaše osobné údaje, ktoré musíme podľa zákona uchovávať (napr. faktúry či dobropisy). Ak vaše osobné údaje budeme potrebovať pre určenie, výkon alebo obranu našich právnych nárokov, môže byť vaša žiadosť odmietnutá (napr. keď za vami evidujeme neuhradenú pohľadávku či v prípade prebiehajúceho reklamačného konania).

Vašu žiadosť vybavíme do jedného mesiaca od jej doručenia. Túto lehotu môžeme v prípade potreby s ohľadom na zložitosť a počet žiadostí predĺžiť o ďalšie dva mesiace, pričom o tomto prípadnom predĺžení vás budeme informovať.

Uveďte dôvod, z ktorého vyplýva vaše právo na výmaz (viac viď naše podmienky ochrany os. údajov) možnosti výberu (prosíme uviesť vo formulári):

- Osobné údaje už nie sú potrebné na účely, na ktoré boli spracovávané
- Odvolal / a ste svoj súhlas, na základe ktorého boli údaje spracované a neexistuje žiadny ďalší právny dôvod pre ich       spracovanie
- Vzniesol / a ste námietku proti spracovaniu os. údajov a máte za to, že pri posudzovaní námietky vyjde najavo, že v konkrétnej situácii prevažuje váš záujem nad naším záujmom na sprac. týchto os. údajov
- Osobné údaje sú spracovávané protiprávne
- Povinnosť výmazu stanoví zvláštny právny predpis
- Ide o os. údaje detí mladších ako 16 rokov

Konám za: (prosím vyberte - uveďte vo formulári)

- Seba
- Niekoho iného na základe zákona
- Niekoho iného na základe plnej moci

Ste si istý / a, že chcete požiadať o vymazanie svojich osobných údajov? (uveďte vo formulári)

- Áno
- Nie

 

    4. Vznesenie námietky.

Ak vaše osobné údaje spracovávame na základe právneho titulu oprávneného záujmu, máte právo vzniesť voči takémuto spracovaniu námietku.

 

    5. Ostatné.

V ostatných veciach ohľadne spracovania vašich osobných údajov z našej strany využite prosím kontaktný formulár vyššie.

 

Facebook - TUMA Google plus - TUMA TUMA - Twitter

TUMA - You tube TUMA - Linkedin TUMA - Pinterest

TUMA - Yahoo TUMA - Blogger TUMA - Wordpress

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie