Dimplex Engine 56/400 elektrický krb vstavaný s 3D efektom

Dimplex Engine 56/400 elektrický krb vstavaný s 3D efektom

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

DIMPLEX ENGINE 56/400 3D

1305 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dimplex

Popis:

Vstavaná krbová vložka Engine 56/400 3D na stenu Vás pozýva na navrhnutie vášho vysneného krbu, a tak zariadiť interiér podľa vášho uváženia. Jej výhodou je možnosť zabudovania do steny, nábytku alebo do akéhokoľvek typu bývania, ktoré splní Vaše očakávania. Je vybavená ventilátorom kúrenia, termostatom, týždenným programátorom a diaľkovým ovládaním s displejom. Trojrozmerný Opti-myst plameňový efekt s ohniskom horiacich polien a efektom blikajúcich uhlíkov Opti-glo. Svetelný efekt nezávislý od režimu kúrenia.

 

Čo je to 3D efekt Opti-myst®?

3D technológia, známa hlavne pre filmové adaptácie a počítačové hry, našla svoje uplatnenie aj pri výrobe elektrických krbov. Inžinieri zo skupiny Glen Dimplex vo výskumnom a vývojovom centre v Írsku vyvinuli inovatívnu technológiu 3D Opti-Myst®, ktorá vám umožňuje dosiahnuť dokonalú ilúziu ohňa. Elektrické krby s 3D Opti-Myst® 3D plameňovým efektom získali do 3 rokov od uvedenia na trh uznanie medzi jednotlivými zákazníkmi aj profesionálmi z oblasti interiérového dizajnu a stavebníctva. Mnohé ocenenia, ktoré získali spoločnosť Hart & Home v Anglicku, HPBA v Orlande alebo Krby 2010 v Poznani, svedčia o ich inovatívnom charaktere. Pod názvom 3D Opti-Myst® je patentovaná a inovatívna technológia na výrobu plameňového efektu. Unikátnou technikou je generovanie vodnej hmly pomocou ultrazvuku, ktorý po správnom osvetlení stúpa a vytvára ilúziu ohňa a nad ňím sa vznášajúci dym. Vďaka tomuto riešeniu je krbová vložka priestrannejšia a trojrozmerný plameňový efekt a blikajúce jazyky ohňa v krbe vyzerajú prirodzene.

 

Technické parametre:

Výška: 700 mm

Šírka: 490 mm

Hĺbka: 270 mm

Hmotnosť: 16 kg

Výkon: 2 kW

Spotreba plameňového efektu: 250 W

Diaľkové ovládanie: áno

Ventilátor kúrenia: áno

Vypínač kúrenia: áno

Termostat: áno

3D efekt plameňa: áno

Farba: čierna

Ohnisko: planúce polená

 

Príslušenstvo za príplatok:

ZVUKOVÝ EFEKT OHŇA

 

Video:

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Príslušenstvo / Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie