La Nordica Jennifer 7,5kw teplovzdušná liatinová krbová piecka

La Nordica Jennifer 7,5kw teplovzdušná liatinová krbová piecka

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

LA NORDICA JENNIFER - krbové kachle od výhradného dovozcu TUMA s autorizovaným servisom pre SR

1471 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: La Nordica

TQI - 30,00% ****** (index 6/20) získaj viac info o TQI .

Popis:

Jennifer - Elegantný dizajn celoliatinových kachlí. Kachle sú z vonkajšej strany smaltované. Povrch kachlí je vďaka tomu farebne stály a pri prvom zakúrení nedochádza k výskytu zápachu po vypaľovaní farieb, pretože smalt je už vypálený z výroby. Veľké ohnisko s veľkým presklením umožňuje priložiť až 50 cm polená a úchvatný pohľad na horiaci oheň. Ohnisko je vyložené liatinou a výmurovkou Nordiker - patentovaná výmurovka firmy La Nordica, ktorá zlepšuje proces spaľovania. Trojité spaľovanie zaručuje vysokú účinnosť a nízke emisie. To má za následok nižšiu spotrebu paliva pri zachovaní rovnakej výhrevnosti a nižšie zanášanie spalinových ciest. Kachle majú pripojenie centrálneho nasávania vzduchu na prívod externého vzduchu. Napojenie je na zadnej strane s priemerom 100 mm. Odvod spalín je vyvedený na hornej platni s priemerom 150 mm. Kachle majú reguláciu primárneho vzduchu, sekundárneho vzduchu a automaticky nastavený terciálny vzduch, ktorý vstupuje do ohniska v zadnej časti malými otvormi. Údržba kachlí je vďaka vyberateľnému popolníku veľmi jednoduchá.

• celoliatinová smaltovaná konštrukcia

• materiál ohniska - liatina + Nordiker

• maximálna dĺžka polien až 50 cm

• odnímateľný popolník

• možnosť napojenia na externý prívod vzduchu

• oválny pôdorys kachlí

• terciálne spaľovanie

 

BBC - Bring the Breath into the Combustion - systém prívodu vzduchu, ktorý odoberá čerstvý vzduch z exteriéru a privádza ho priamo do spotrebiča. Tento systém umožňuje inštaláciu našich zariadení aj v najnovších nízkoenergetických domoch. Okrem toho spôsobuje, že sa kachle používajú bezpečnejšie, pretože kyslík v inštalačnej miestnosti nie je spálený a tiež zabraňuje tepelným stratám.

PCS - Post Combustion System - spaľovacia sústava vyvinutá spoločnosťou La Nordica-Extraflame umožňuje vďaka sekundárnemu / terciárnemu systému ovzdušia následné spaľovanie schopné výrazne znížiť emisie, a tým rešpektovať najprísnejšie európske pravidlá.

CGC - Clean Glass Control - je to systém, ktorý vďaka špecifickému spôsobu predhriateho vzduchu účinne zabraňuje tvorbe usadenín na sklenených dvierkach.

RDT - Radiant Door at the Time - vysokokvalitné liatinové dvere sú vyrobené tak, aby vydržali a zaistili dokonalé tesnenie.

NORDIKER - La Nordica-Extraflame používa špeciálny materiál Nordiker na výrobu žiaruvzdorných stien ohniska. Tento produkt vďaka svojej vysokej tepelnej kapacite umožňuje dosiahnuť vysoké teploty v spaľovacej komore, aby sa znížili emisie v miestnosti.

 

Technické parametre:

Nominálny výkon: 7,5 kW

Maximálny výkon: 9,2 kW

Vykurovaný objem: 215 m3

Energetická účinnosť: 81,5 %

Spotreba paliva: 2,2 kg/hod.

Maximálna dĺžka polien: 50 cm

Priemer dymovodu: DN 150 mm

Vývod dymovodu: horný

Hmotnosť: 141 kg

Materiál: smaltovaná liatina

Externý prívod vzduchu: DN 100 mm

Popolník: áno

Rozmery: 870 x 702 x 426 mm VxŠxH

 

Farebné prevedenia:

ČIERNY SMALT

 

Na stiahnutie:

Technický list         Energetický štítok

odkaz      odkaz

 

Druh ohrevu: teplovzdušné
Materiál: liatinové
Tepelný výkon: 5,1-10kW
Dymovod: horný
Tvar Presklenia: čelné - rovné
Nakladacie dvierka: predné
Palivo: drevo
Externý prívod: áno
Tepelná účinnosť: 70,1-80%

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie