La Nordica Family 4,5 7,5kW pravý vývod

 La Nordica Family 4,5 7,5kW pravý vývod

Hodnotenie produktu: 4.5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

La Nordica Sporák Family 4,5 pravý vývod - sporák od výhradného dovozcu TUMA s autorizovaným servisom pre SR, dvojplášťový sporák s dvojitým spaľovaním vo farebných verziách smaltu biela,cappucino a čierna (na obrázku).

1338 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: La Nordica

Popis:

Family 4,5 - Ten, kto chce mať rýchle teplo bez akumulácie alebo kachľového obloženia je na správnej adrese. Nové prelisy je na čelných paneloch, zaguľatené presklenie dávajú sporáku nový moderný dizajn. Rukoväte dvierok sú drevené a zamedzujú popálenia pri otváraní. Rúra je na veľký plech má zasklenie s ukazovateľom teploty. Trojité ekologické horenie, prikladacie dvierka s dvojitým zasklením pre lepšie horenia, liatinový spaľovací priestor s vysúvacím roštom pre lepšie odstránenie popola. Sporák Family 4,5 je precízny výrobok s dokonalým využitím všetkých miest v konštrukcii. Varná platňa je z liatiny, presklenie ohnisko a rúry s kontrolným teplomerom. Spodná vysúvacia časť tvorí priestor pre odkladanie paliva a potrieb pre kúrenie. Regulácia primárneho a sekundárneho vzduchu je doplnená ešte o automatický terciárny vzduch. Táto kombinácia znižuje emisie CO2 a zvýšila účinnosť k 81%. Bočné steny majú vzduchovú medzeru kde sa vzduch ohrieva a zlepšuje klímu miestnosti. Toto teplovzdušné vykurovanie nepotrebuje žiadnu ventiláciu aby sa ohriali aj vzdialené kúty vykurovaného priestoru a na chalupách vysušuje vlhký vzduch.

PCS - Post Combustion System - spaľovacia sústava vyvinutá spoločnosťou La Nordica-Extraflame umožňuje vďaka sekundárnemu / terciárnemu systému ovzdušia následné spaľovanie schopné výrazne znížiť emisie, a tým rešpektovať najprísnejšie európske pravidlá.

 

Technické parametre:

Nominálny výkon: 7,5 kW

Maximálny výkon:  9,2 kW

Vykurovaný objem: 215 m3

Energetická účinnosť: 81 %

Spotreba paliva: 2,2 kg/hod.

Maximálna dĺžka polien:

Priemer dymovodu: DN 130 mm

Vývod dymovodu: horný

Hmotnosť: 125 kg

Teplota spalín: 227°C

Materiál: smaltovaný plech, liatina

Externý prívod vzduchu: nie

Popolník: áno

Celkové rozmery: 853 x 964 x 642 mm (V x Š x H)

Rozmery rúry na pečenie: 300 x 330 x 410 mm (V x Š x H)

Rozmery ohniska: 220 x 220 x 400 mm (V x Š x H)

 

Farebné prevedenia:

CAPPUCCINO

ČIERNY

BIELY (na obrázku)

 

Na stiahnutie:

Technický list        Energetický štítok

odkaz      odkaz

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie