La Nordica Emiliana 6,5kw teplovzdušné krbové kachle

La Nordica Emiliana 6,5kw teplovzdušné krbové kachle

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

LA NORDICA EMILIANA - krbové kachle od výhradného dovozcu TUMA s autorizovaným servisom pre SR

1492 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: La Nordica

Popis:

Tento model kachlí je novinkou pre rok 2019. Moderné stredne veľké krbové kachle s masívnym kachľovým obkladom sú stále populárnejšie a populárnejšie, keďže dnešným trendom je izolovať objekty, znížiť tak energetickú náročnosť a potom nie je potreba veľkého výkonu a množstva tepla. Dvojplášťová konštrukcia s masívnym kachľovým obkladom umožňuje pomalé prúdenie tepla a zároveň akumuláciu do kachľových blokov. Objekt je potom rovnomerne vykurovaný a povrch kachlí je tak vždy teplý, ale nie rozpálený, aby sa čo najviac zamedzila možnosť popálenia pri náhodnom kontakte. Čo je výhodou predovšetkým v situáciách, keď sú doma malé deti a vašou snahou je maximálne zabrániť možnému popáleniu. Konštrukcia ohniska je liatinová so vstupujúcimi tromi vzduchmi pre ekologické spaľovanie s vysokou účinnosťou a nízkym obsahom emisných a prachových častíc. Kachle s masívnym obkladom vám tiež pomôžu ušetriť miesto v menších miestnostiach, kedy nábytok a ostatné prvky z horľavého materiálu môžu byť vo vzdialenosti 20 cm od kachľového povrchu. Vďaka kachlovému obloženia sa z kachlí stáva solidný kus nábytku, ktorý ozdobí interiér.

PCS - Post Combustion System - spaľovacia sústava vyvinutá spoločnosťou La Nordica-Extraflame umožňuje vďaka sekundárnemu / terciárnemu systému ovzdušia následné spaľovanie schopné výrazne znížiť emisie, a tým rešpektovať najprísnejšie európske pravidlá.

CGC - Clean Glass Control - je to systém, ktorý vďaka špecifickému spôsobu predhriateho vzduchu účinne zabraňuje tvorbe usadenín na sklenených dvierkach.

RDT - Radiant Door at the Time - vysokokvalitné liatinové dvere sú vyrobené tak, aby vydržali a zaistili dokonalé tesnenie.

ICT - Interface Control Temperature - výrobok je prepojený so zariadením na reguláciu teploty v miestnosti (napríklad termostat) pre dosiahnutie zvolenej teploty v každej miestnosti.

 

Technické parametre:

Nominálny výkon: 6,5 kW

Maximálny výkon: 8 kW

Vykurovaný objem: 186 m3

Energetická účinnosť: 88,7 %

Spotreba paliva: 1,7 kg/hod.

Maximálna dĺžka polien:

Priemer dymovodu: DN 120 mm

Vývod dymovodu: horný

Hmotnosť: 135 kg

Materiál: keramika, smaltovaná liatina

Externý prívod vzduchu:

Nastavenie primárného vzduchu: áno

Nastavenie sekundárneho vzduchu: áno

Terciálny vzduch: áno

Popolník: áno

Rozmery: 950 x 453 x 490 mm VxŠxH 

 

Farebné prevedenia:

EMILIANA BIELA INFINITY /na obrázku/

EMILIANA BORDÓ BURGUNDY

    

Druh ohrevu: teplovzdušné
Materiál: oceľové, liatinové, keramické
Tepelný výkon: 5,1-10kW
Dymovod: horný
Tvar Presklenia: čelné - rovné
Nakladacie dvierka: predné
Palivo: drevo
Externý prívod: nie
Tepelná účinnosť: 80,1-90%

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie