Dimplex Vložka 30" ECO LED Revillusion elektrický krb vstavaný

Dimplex Vložka 30" ECO LED Revillusion elektrický krb vstavaný

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

DIMPLEX VLOŽKA 30" ECO LED REVILLUSION

855 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dimplex

Popis:

Vstavaná krbová vložka REVILLUSION 30" ECO LED je pozvánkou pre dizajn vášho vysneného krbu, a tak si zariadiť interiér podľa Vašich predstáv. Jeho výhodou je možnosť zabudovania do steny, nábytku alebo do akéhokoľvek typu bývania, ktoré splní Vaše očakávania. Vybavená ventilátorom s výkonom 2 kW, termostatom a diaľkovým ovládaním. Optiflame LED plameňový efekt s ohniskom horiacich polien a antireflexný panel osvetlený LED diódami vyrobenými v technológii Mirage™. Model využíva technológiu Revillusion® s realisticky blikajúcim plameňom a schopnosťou upraviť ich jas, blikanie a zmenu farby. Vďaka technológii ThruView™ je pocit prirodzeného plameňa veľmi realistický. Technológia LED výrazne znižuje náklady na použitie plameňového efektu - náklady na spracovanie efektu svetelný výkon je približne 1 g / 1 h!

Čo je to plemeňový efekt Revillusion®?

Najnovší plameňový efekt a míľnik v technológii protipožiarnej ilúzie. Interiér krbu s prirodzeným vzorom tehál a stopami sadzí ThruView™ v kombinácii s veľkými polenami Realogs® Plus robí z krb mimoriadne prirodzeným. Farbu realisticky iskriacich plameňov je možné meniť, ich jas a intenzitu blikania je možné nastaviť pomocou diaľkového ovládača. Svetlo krbu sa preto dá ľahko prispôsobiť štýlu interiéru, atmosfére, ktorá v ňom prevláda, ako aj okolitému osvetleniu.

 

Technické parametre:

Výkon: 2 kW

Spotreba: 15 W

Hmotnosť: 23 kg

Výška: 676 mm

Šírka: 792 mm

Hĺbka: 307 mm

Ventilátor kúrenia: áno

Vypínač kúrenia: áno

Termostat: áno

Diaľkové ovládanie: áno

Prípojný kábel s vidlicou: áno

Plameňový efekt ECO LED Revillusion: áno

Trojrozmerný plameňový efekt: nie

Planúce polienka: áno

Povrch: čierny

 

Príslušenstvo za príplatok:

ZVUKOVÝ EFEKT OHŇA (3 farebné prevedenia)

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie