Dimplex Cassette 500 R elektrický krb vstavaný s 3D LED efektom

Dimplex Cassette 500 R elektrický krb vstavaný s 3D LED efektom

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

DIMPLEX CASSETTE 500 R 3D

1193 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dimplex

Popis:

Cassette 500 R 3D LED je krbová kazeta s polenami a veľkolepé vstavané riešenie s trojrozmerným plameňovým efektom Opti-myst a horiacim ohňom. Jemne osvetľuje interiér jemnými odrazmi svetla a vytvára tak jedinečnú náladu. Prístroj dokonale ladí s modernými a klasickými interiérmi v rezidenčnej aj komerčnej výstavbe. Jeho modulárny dizajn umožňuje vytvorenie „živých" svetelných liniek - kombinácia niekoľkých kaziet robí z obývacej izby, spálne, reštaurácie, hotelovej haly alebo inej miestnosti luxusný charakter. Zariadenie má kompaktný dizajn a ľahko sa inštaluje. Pre prevádzku je potrebné doplniť nádrž na vodu potrebnú na vytvorenie extrémne realistického svetelného efektu, ktorý nie je možné odlíšiť od skutočného plameňa. Je vybavený diaľkovým ovládaním. Model nemá žiadne napojenie na vodovodnú inštaláciu.

 

Čo je to 3D efekt Opti-myst®?

3D technológia, známa hlavne pre filmové adaptácie a počítačové hry, našla svoje uplatnenie aj pri výrobe elektrických krbov. Inžinieri zo skupiny Glen Dimplex vo výskumnom a vývojovom centre v Írsku vyvinuli inovatívnu technológiu 3D Opti-Myst®, ktorá vám umožňuje dosiahnuť dokonalú ilúziu ohňa. Elektrické krby s 3D Opti-Myst® 3D plameňovým efektom získali do 3 rokov od uvedenia na trh uznanie medzi jednotlivými zákazníkmi aj profesionálmi z oblasti interiérového dizajnu a stavebníctva. Mnohé ocenenia, ktoré získali spoločnosť Hart & Home v Anglicku, HPBA v Orlande alebo Krby 2010 v Poznani, svedčia o ich inovatívnom charaktere. Pod názvom 3D Opti-Myst® je patentovaná a inovatívna technológia na výrobu plameňového efektu. Unikátnou technikou je generovanie vodnej hmly pomocou ultrazvuku, ktorý po správnom osvetlení stúpa a vytvára ilúziu ohňa a nad ňím sa vznášajúci dym. Vďaka tomuto riešeniu je krbová vložka priestrannejšia a trojrozmerný plameňový efekt a blikajúce jazyky ohňa v krbe vyzerajú prirodzene.

 

Technické parametre:

Výška: 225 - 260 mm

Šírka: 508 mm

Hĺbka: 304 mm

Hmotnosť: 9 kg

Spotreba plameňového efektu: 220 W

Diaľkové ovládanie: áno

Ventilátor kúrenia: nie

Termostat: nie

Nastavenie veľkosti plameňa: áno

3D efekt plameňa: áno

Farba: čierna

Ohnisko: bez polienok

 

Verzie:

CASSETTE 500 R 1193 €

CASSETTE 500 R s pripojením na vodnú inštaláciu 1575 €

 

Príslušenstvo za príplatok:

ZVUKOVÝ EFEKT OHŇA

 

Video:

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Príslušenstvo / Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie