La Nordica Extraflame Teodora Evo 8kw teplovzdušné krbové kachle na pelety

La Nordica Extraflame Teodora Evo 8kw teplovzdušné krbové kachle na pelety

Hodnotenie produktu: 4.6/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

EXTRAFLAME TEODORA EVO - krbové kachle od výhradného dovozcu TUMA s autorizovaným servisom pre SR

3604 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: Extraflame

TQI - 40,00% **** (index 4/10) získaj viac info o TQI .

Popis:

• Dvierka a ohnisko z liatiny

• Plášťový a rúrkový výmenník (ručné čistenie)

• Hermetický zásobník

• Predný ventilátor so samostatným motorom a funkciou Comfort

• Ergonomická rukoväť

• Vyťahovateľné ohnisko (iba autorizovaný servis)

• Výstup dymu zozadu

• Konštrukcia kompletne zo smaltovanej liatiny

• Telemando IR Touch

• Štandardné vybavenie: IR dotykové diaľkové ovládanie - čierny LCD

 

Technológia Extraflame:

Systém čistenia skla - Systém predhriateho vzduchu, ktorý odstraňuje všetky usadeniny zo skla protipožiarnych dverí.

1. a 2. automatické vyváženie vzduchu - Primárny a sekundárny vzduch je elektronicky vyvážený pre optimálne spaľovanie a tepelnú účinnosť.

Výstup pre termostatu vonkajšej teploty - Produkt je prepojený so zariadeniami na reguláciu izbovej teploty (termostat alebo kontakty), aby sa dosiahla zvolená teplota v každej miestnosti.

Chrono - termostat - Chronotermostat s reguláciou teploty rozdelený do štyroch denných slotov pre optimálne riadenie miestností.

Automatické opätovné spustenie po výpadku prúdu - Po výpadku sa spotrebič automaticky reštartuje po vykonaní naplánovaného automatického ovládania.

Izbový termostat - Izbová sonda optimalizuje komfort a výrazne znižuje spotrebu.

Čisté spaľovanie - Zvyšuje účinnosť spaľovania a životnosť dielov, ktoré sú vystavené opotrebovaniu, a súčasne znižuje bežné čistenie kachlí.

Dvere z liatiny - Kvalitné liatinové dvierka sú vyrobené tak, aby vydržali a zaistili vždy dokonalé utesnenie.

Vyberateľná nádoba horáka pre ľahké čistenie - Systém konštrukcie horáka umožňuje jednoduché vytiahnutie pre rýchle a úplné čistenie.

Automatické nastavenie odsávača pár (kodéra) - Udržuje otáčky motora výparov konštantné, aby sa zabezpečilo správne spaľovanie produktu.

Bezpečnostný termostat zásobníka - Vždy zaistite vysoký bezpečnostný štandard, ktorý zabráni prehriatiu produktu v prípade anomálie.

Test vzduchotesnosti pri 50 Pa (100 % produktov) - Všetky vzduchotesné produkty, alebo aj tie, ktoré majú niektoré „vzduchotesné" komponenty (ako zásobník), sú testované pod vysokým tlakom na konci výrobnej linky, aby sa zaistila ich bezpečnosť a optimálny výkon.

Bezpečnostný tlakový prepínač dymovodu - Kontroluje správne odvádzanie výparov a v prípade potreby zablokuje nakladanie peliet, aby sa predišlo problémom na generátore.

 

Technické parametre:

Menovitý tepelný výkon: 2,5 - 8 kW

Vykurovaný objem: 229 m3

Energetická účinnosť: 94%

Spotreba paliva: 0,5 - 1,8 kg/hod.

Priemer dymovodu: DN 80 mm

Vývod dymovodu: zadný

Hmotnosť: 139 kg

Priemerná teplota spalín: 68 - 141°C

Materiál: liatina

Externý prívod vzduchu: DN 50 mm

Kapacita zásobníka: cca. 14 kg

Menovitý príkon: 315 W

Celkové rozmery (V x Š x H): 739 x 610 x 644 mm

 

Farebné prevedenia:

ČIERNY SMALT

 

Na stiahnutie:

Technický list         Energetický štítok

odkaz      odkaz

 

O spoločnosti La Nordica - Extraflame:

Už 50 rokov s Vami...

Existuje rodina, ideály, vášeň, práca, optimizmus a túžba rozvíjať sa, ale stále si zachovávajú našu vlastnú tradíciu. Toto všetko nájdete v produktoch La Nordica-Extraflame. Partneri si plne uvedomujú, že táto veľká skupina je v súčasnosti synonymom spoľahlivosti a bezpečnosti.

Uplynulo už päťdesiat rokov od chvíle, keď pán Silvano, pán Giannino a pán Giorgio Dal Zotto začali s týmto dobrodružstvom, že rodina sa stále teší na nové investície do technológií a inovácií. Od šesťdesiatych rokov až do súčasnosti sa výroba krbových kachlí, sporákov, krbov a kotlov na spaľovanie dreva a peliet zmenila na veľkú priemyselnú realitu, ale láska a odhodlanie sú stále rovnaké. Cesta, ktorá v posledných piatich desaťročiach umožnila skupine dobyť medzinárodný trh (viac ako 50 krajín na celom svete) s radom viac ako 200 výrobkov Hi-tech vyrobených v Taliansku na výrobu obnoviteľnej energie na vykurovanie domácností.

História kvality a nikdy nekončiacich inovácií, osvedčená najnovšími a najprísnejšími medzinárodnými certifikáciami, stavia skupinu do popredia v tomto odvetví.

Ak sa chcete o spoločnosti La Nordica - Extraflame dozvetieť viac, kliknite na tento odkaz

Originál Talianský produkt...

Dokonalosť v Taliansku sa odráža vo všetkých radoch produktov La Nordica - Extraflame, kde sa ergonómia, starostlivá pozornosť k štýlu a detailom, predstavivosť a nulový vplyv na životné prostredie stávajú základnými prioritami a výhradami.

Výrobný systém zaručuje hodnotu produktu skutočne vyrobeného v Taliansku. Zákazník si môže byť istý, že si kúpil taliansky výrobok prvotriednej kvality. Remeselníctvo, keďže kachlice sa ručne maľujú, liatina sa smaltuje a v konečnom dôsledku dôraz na detaily, robia z produktu La Nordica - Extraflame jedinečný a nezabudnuteľný okamih.

ORIGINÁL TALIANSKÝ PRODUKT

Liatina...

Spoločnosť La Nordica - Extraflame vždy používala na výrobu svojich výrobkov najlepšiu liatinu. Vďaka vysokému koeficientu tepelného namáhania si liatina udržuje svoj tvar nezmenený, vďaka čomu je ideálnym materiálom pre krbové kachle: odolná voči teplu a nárazu a ideálna na uvoľňovanie tepla pri dlhodobej difúzii v miestnosti. Je tiež úplne recyklovateľná a preto šetrná k životnému prostrediu. Výrobky produktovej rady sú k dispozícii buď lakované alebo s dlhotrvajúcou smaltovanou povrchovou úpravou vyžadujúce minimálnu údržbu.

LIATINA

Oceľ...

Špeciálna oceľ sa používa vo výrobkoch La Nordica - Extraflame na výrobu hrubých konštrukčných prvkov a určitých komponentov, kde vysoké teploty vyžadujú použitie materiálu s vysokou tepelnou odolnosťou a dlhou životnosťou, aby sa zaručil špičkový výkon.

OCEĽ

Keramické sklo...

Sklo-keramické platne ponúkajú najvyššiu kvalitu a bezpečnosť. Vlastnosti, ktoré povzbudzujú spoločnosť La Nordica  -Extraflame, aby pokračovala v investovaní do používania tohto mimoriadne odolného materiálu s vysokou tepelnou odolnosťou. V porovnaní s bežným sklom má sklokeramika koeficient tepelnej rozťažnosti takmer nula, preto sa pri zahrievaní nedeformuje a predstavuje základný materiál pre všetky krby a kachle, ktoré používajú nielen ploché formáty, ale aj zaoblené, zakrivené alebo dokonca trojrozmerné v rôznych veľkostiach.

KERAMICKÉ SKLO

​Nordiker™...

Na výrobu svojich žiaruvzdorných výrobkov spoločnosť La Nordica - Extraflame patentovala Nordiker, špeciálny vysoko odolný materiál, ktorý umožňuje dosiahnutie veľmi vysokých teplôt spaľovania. Nordiker je bezpečný na používanie, ľahko sa udržuje a je mimoriadne odolný. Je to tiež indikácia činnosti, pretože zachovanie farby svetla nielenže ukazuje svetelnosť plameňa v plnom rozsahu, ale tiež indikuje správne používanie zariadenia. Pre zákazníkov znamená výber produktu obsahujúceho materiál Nordiker lepšiu prevádzku, atraktívny vzhľad a nižšie emisie.

NORDIKER

Majolika...

2 týždňová výroba. V snahe neustále zlepšovať kvalitu sa spoločnosť La Nordica - Extraflame rozhodla čeliť svojim výrobkom s majolikou, aby sa zaručilo optimálne ukladanie tepla, ktoré sa potom rovnomerne odovzdáva do miestnosti. Majolika je výsledkom kvalitného procesu ručnej výroby. Aj keď na zabezpečenie celkovej kvality používa najmodernejšiu technológiu, zdĺhavý výrobný cyklus (dva týždne) potrebný na získanie majoliky sa musí vykonať úplne ručne. Celá majolika je preto prekrásna, jedinečná a neopakovateľná, čo zaručujú detaily, ktoré môžete pozorovať na každom jednotlivom kuse, ako sú praskliny, škvrny a tieňovanie.

MAJOLIKA

 

 

 

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Facebook - TUMA Google plus - TUMA TUMA - Twitter

TUMA - You tube TUMA - Linkedin TUMA - Pinterest

TUMA - Yahoo TUMA - Blogger TUMA - Wordpress

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie