Kratki HOTEL čierny bio krb

Kratki HOTEL čierny bio krb

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

KRATKI HOTEL

180 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: Kratki

Popis:

Bio krb HOTEL čierny je elegantný celopresklený - volne stojaci krb na bio-alkohol. Materiál sklo a oceľ. Objem zásobníka je 0,5 litra. Biokrb Hotel bol navrhnutý pre veľké obytné a tiež komerčné priestory (ako sú reštaurácie, SPA, výstavné salóny). Je to ideálny doplnok moderných interiérov, najmä pre dlhé zimné večery. Za priaznivého počasia môže byť aj ozdobou terás alebo záhrad, napríklad počas teplých letných večerov. Jednoduché, elegantné tvary a materiál, z ktorého je vyrobený vytvára v miestnostiach veľmi príjemnú atmosféru a navyše poskytuje kontakt so živým ohňom. Stabilná konštrukcia a okná z dvoch strán ohnisko, vytvára bezpečie v užívaní, takže je to zároveň ochrana pre deti a domáce zvieratá pred nebezpečenstvom. Môžete ho premiestňovať na ľubovoľné miesta. Pre užívanie je tento biokrb veľmi jednoduchý. Stačí len naplniť nádrž biopalivom a zapáliť. Potom sa už len môžete kochať pohľadom na žiarivý oheň. Zahasenie biokrbu je rovnako jednoduché ako jeho rozpálenie, stačí len zavrieť poklop nádrže pomocou špeciálnej rukoväte.

Krby na biolieh sú vhodným doplnkom v bytoch kde nie je možné umiestniť komin pre odťah spalín.

Biokrby nepoznajú obmedzenia, nevyžadujú komplikovanú inštaláciu alebo pripojenie na komínové potrubie, ľahko sa dajú zostaviť a prevádzkovať, dobre fungujú v priestrannom dome aj v menšom byte.

Bio krby sú tiež skvelým riešením pre návrh interiéru, pretože široká ponuka produktov umožňuje implementáciu najoriginálnejších nápadov.

Sú spaľované ekologickým kvapalným palivom, čo má za následok skutočný požiar.

 

Užitočné informácie:

PRÍRODNÉ TEPLO

Etanolový krb zvyšuje teplotu až o niekoľko stupňov Celzia, v závislosti od výšky plameňa a veľkosti interiéru. Vyrobené teplo sa 100% vracia do miestnosti, vďaka čomu môže byť biokrb ďalším zdrojom vykurovania.

KOMFORTNÉ POUŽITIE

Nalejte biopalivo na úroveň vyznačenú v nádobe. Plameň je možné kedykoľvek regulovať a uhasiť. Nezabudnite vetrať miestnosť, v ktorej sa nachádza biokrb.

Voľne stojace, nevyžaduje montáž, môže byť umiestnený kdekoľvek. Stačí zložiť prvky obsiahnuté v obale v súlade s návodom na použitie.

ZÁRUKA KVALITY

Bio krby sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Výrobný proces je vykonávaný podľa globálnych štandardov, ktoré potvrdzujú certifikáciu ISO 9001: 2015.

ZAMERANIE NA BEZPEČNOSŤ

Výrobný proces biokrbu monitoruje spoločnosť TÜV Rheinland Polska - biokrb má nemecké bezpečnostné osvedčenie TÜV.

Nádoba s certifikátom TÜV má ďalšiu špeciálnu komoru, ktorá zabraňuje úniku paliva v dôsledku náhodného preplnenia nádrže. Má tiež indikátor maximálnej hladiny paliva.

Absorpčná vložka umiestnená v strede nádoby znižuje spotrebu paliva a chráni pred vyliatím biopalív v dôsledku naklonenia zariadenia.

Okrem toho je biokrb vybavený sklom oddeľujúcim ohnisko od miestnosti, čo ďalej zvyšuje bezpečnosť jeho použitia.

 

Technické parametre:

Celkové rozmery (V x Š x H): 400 x 700 x 344 mm

Hmotnosť: 16 kg

Kapacita horáka: 0,5 L

Bio horák: malý AF/P

Dĺžka línie ohňa: 250 mm

 

Farebné prevedenia:

ČIERNY 180 € (na obrázku)

BIELY 215,50 €

 

Video:


 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Príslušenstvo / Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie