LA NORDICA Inserto 70 L 4.0 s ventilátorom 7,8kW teplovzdušná liatinová krbová vložka

LA NORDICA Inserto 70 L 4.0 s ventilátorom 7,8kW teplovzdušná liatinová krbová vložka

Hodnotenie produktu: 4/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Teplovzdušná krbová vložka Inserto 70 L 4.0 s ventilátorom - krbová vložka od výhradného dovozcu TUMA s autorizovaným servisom pre SR, liatinová krbová vložka s dvomi ventilátormi, ktorá má v porovnaní s inými výrobkami rovnakej veľkosti menší celkový výkon, ale je o to účinnejšia a ekologickejšia.

1350 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: La Nordica

Inserto 70 L 4.0 má výkon 7,8kW pri účinnosti 79,1% a emisiách CO pri 13% O2 iba 0,11%. Krbová vložka Insert 70 L s rovným presklením je celoliatinová, jednotlivé diely ohniska sú zošróbované. Na vonkajšej časti je kde od spodu i od predu prechádza vzduch a ohrieva sa. Výstup teplého vzduchu je alebo v prednej časti nad dvierkami alebo môže byť odvedený do vedľajšej miestnosti alebo poschodia dvoma teplovzdušnými vývodmi. Dva zabudované 15W ventilátory podporujú prirodzené prúdenie vzduchu. Regulácia vzduchu a teplotné čidlo je v štandardnej výbave. Zabudovaná liainová doska umiestnená nad ohniskom pred výstupom dymu do dymovodu slúži ako katalyzátor. Pre rýchle zakúrenie sa tento katalyzátor dá vyradiť z prevádzky zabudovanou klapkou. Pri prikladaní sa taktiež táto klapka otvára a znižuje možnosť úniku dymu pri prikladaní. Regulácia primárneho a sekundárneho vzduchu t.j. dvojité sekundárne horenie je dotiahnuté takmer k dokonalosti. Liatinový rošt a odnímateľný popolník je samozrejmosťou. Všetky KV rady Insert 60, 70, 80 a 100 sú plne funkčné i bez zabudovaných ventilátorov. Pri ich prevádzke na max. otáčky sa zvyšuje ich hlučnosť, ktorá je spôsobnená rychlým prechodom vzduchu. Pri vypnutých ventilátoroch nie je narušený priechod vzduchu medzi plášťom a nemôže dôjsť k prehriatiu krbovej vložky. V prípade potreby rozvodu tepla do viac miestností doporučujeme kúpu súpravy ventilátoru a elektroniky. 490m3/hod.

 

Popis a parametre:

Účinnosť: 79,1%

Emisie CO pri 13% O2 0,11%

Výkon: 7,8 kW

Výška: 55cm

Šírka: 69,5cm

Hľbka: 45cm

Hmotnosť: 128 kg

Dymovod 160mm/horný/

Spotreba dreva 2,3kg/hod.

Externý prívod vzduchu: nie

Ventilátor: áno 2x

Možnosť rozvodu teplého vzduchu: áno za príplatok (2 x DN120) 

 

 

Otváranie dvierok: bočné
Tvar presklenia: čelné-rovné
Materiál: liatinové
Druh ohrevu: teplovzdušné
Palivo: drevo
Externý prívod: nie
Tepelný výkon: 5,1-10kW
Tepelná účinnosť: 70,1-80%

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie