Artel Easy M bordová oceľ 8,8kw teplovzdušné krbové kachle na pelety

Artel Easy M bordová oceľ 8,8kw teplovzdušné krbové kachle na pelety

Hodnotenie produktu: 3.9/5 (10x)

Vaše hodnotenie:

ARTEL EASY M

996 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Artel

TQI - 40,00% **** (index 4/10) získaj viac info o TQI .

 

Teplovzdušné kachle na pelety Artel Easy M majú moderný dizajn, čo je ideálne pre všetky moderné interiéry. Displej, umiestnený v zadnej časti kachlí, zobrazuje navolený programy, chybovésignály, a okolitú teplotu. Diaľkové ovládanie umožňuje zapnutie všetkých funkcií kachlí aj na diaľku. 2 Týždenný programovač,kachle je možné naprogramovať na dva rôzne týždenné režimy. Kachle sú úpne automatické, nadstavuje sa len požadovaná teplota, alebo výkon. Servisný alarm po 900 hodinách kachle automaticky upozornia na nutnosť zavolať servisného technika na kotrolu. Ekonomická funkcia,po dosiahnutí požadovanej teploty budú kachle pracovať na svojom minimálnom výkone, kôli úspory energie. Kachle sa vyrábajú v troch farebných prevedeniach oceľe biela, čierna a bordová.

 

Technické parametre: 

menovitý výkon: 2,84 - 8,87 kW
účinnosť: 92,7 %
priemer dymovodu: 80 mm
prívod externého vzduchu: 50 mm
zásobník peliet: 13 kg
spotreba peliet: 0,6 - 1,8 kg/hod
dobá horenia: 7-22 h
vykurovaný priestor: 70 m2
hmotnosť: 80 kg
výška: 899 mm
šírka: 470 mm
hĺbka: 476 mm


K pripojeniu peletovej pece Vám ponúkame kvalitné špeciálne jednoplášťové smaltované dymovody určené pre použitie v pretlakovom systéme pre pece na pelety SAVE.

TQI (TUMA Quality Index)
teplovzdušné a teplovodné peletové vložky a pece
súhrn parametrov...:

A1-Účinnosť (>91%) :*,
B1-Dizajn (modern, rustik keramika rozšírený):*,
F1-Zapálenie a ovládanie na diaľku - telecomando (použitá):*,
H1-Automatika spaľovania, snímače prietoku príkl. Leonardo,Stop and GO a pod (použitá):*

Dostupnosť

Admin, 7.1.2019 09:21:39

Dobrý deň, peletová pec EASY M je aktuálne dostupná vo farbách: biela a čierna. Farba bordó by trvala cca. mesiac od objednania. Vo farbe bordó je skladom pec EASY S. S pozdravom Admin

Info

Juraj, 7.1.2019 07:15:56

Dobry den chcem tuto pec mate ju skladom hned dakujem

Re: Poradte mi.

admin, 20.2.2017 09:12:18

{C}Citácia Neznámy: Prosim vas ma tato pec automaticke spustenie pri vypadku elektrickej energie,takzvany zdroj napetia a ak ma zdroj tak ako dlho vydrzy ist na ten zdroj.A este jedna otazka.Da sa k tojto peci pripojit aj izbovy termostat?DAKUJEM.{/C} Dobrý deň, každá jedna pec na pelety sa pri výpadku elektriky vypne (nemá žiadny záložný zdroj), vypla by sa aj v tom prípade že by ste ju pripojil cez externý záložný zdroj (zdroj neprepne okamžite, je tam cca 2 sekundy pauza). K peciam Artel sa nedá pripojiť externý temostat, pokiaľ potrebujete pripojiť priestorový termostat skúste pozrieť pece Edilkamin. Pre viac info nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky. Prajem pekný deň!

Poradte mi.

roman sleziak, 19.2.2017 16:37:35

Prosim vas ma tato pec automaticke spustenie pri vypadku elektrickej energie,takzvany zdroj napetia a ak ma zdroj tak ako dlho vydrzy ist na ten zdroj.A este jedna otazka.Da sa k tojto peci pripojit aj izbovy termostat?DAKUJEM.

Re: Poradte mi.

admin, 6.2.2017 10:05:38

{C}Citácia Neznámy: Su tieto kachle ktore maju samocistiaci horak?Dik.{/C} Dobrý deň, už takmer všetky peletové pece majú funkciu automatického čistenia, čo znamená že po určitej dobe prevádzky sa aktivuje spalinový ventilátor na maximálne otáčky, čím prefúkne horák pece a nespálené zvyšky peliet spadnú do popolníka. Tak je to aj pri tejto peci Artel. Čo sa týka mechanického čistenia horáka, tak je to záležitosť ktorú zatiaľ majú len kotly do kotolní a nie pece do interiéru. Prajem pekný deň.

Poradte mi.

Roman, 5.2.2017 18:28:56

Su tieto kachle ktore maju samocistiaci horak?Dik.

Chcem kupiť.

Vlado, 12.10.2015 20:36:52

Da sa u Vas nakupovať a na splatky ak ano tak ako.ˇˇDakujem.dedovlado@atlas.skrnrnrnÁno robíme splátkový systém Home Credit a Quatro. info na tel.: 038 7600180

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie