Artel Easy M bordová oceľ 8,8kw teplovzdušné krbové kachle na pelety

Artel Easy M bordová oceľ 8,8kw teplovzdušné krbové kachle na pelety

Hodnotenie produktu: 4/5 (26x)

Vaše hodnotenie:

ARTEL EASY M

996 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Artel

TQI - 40,00% **** (index 4/10) získaj viac info o TQI .

Popis:

Teplovzdušné kachle na pelety Artel Easy M majú moderný dizajn, čo je ideálne pre všetky moderné interiéry.

  • Displej, umiestnený v zadnej časti kachlí, zobrazuje navolené programy, chybové signály, a okolitú teplotu.
  • Diaľkové ovládanie umožňuje zapnutie všetkých funkcií kachlí aj na diaľku.
  • Týždenný programátor - kachle je možné naprogramovať na dva rôzne týždenné režimy. Kachle sú úpne automatické, nadstavuje sa len požadovaná teplota, alebo výkon.
  • Servisný alarm po 900 hodinách kachle automaticky upozornia na nutnosť zavolať servisného technika na kotrolu.
  • Ekonomická funkcia - po dosiahnutí požadovanej teploty budú kachle pracovať na svojom minimálnom výkone, kôli úspore energie. 

 

Technické parametre:

Regulovateľný výkon: 2,84 - 8,87 kW

Rozmery (V x Š x H): 1002 x 470 x 473 mm

Účinnosť: max. 92,7 %

Priemer dymovodu: 80 mm

Zásobník peliet: 13 kg

Spotreba peliet: 0,6 - 1,8 kg/hod

Dobá horenia: 7 - 22 h

Vykurovaný priestor: 200 m3

Hmotnosť: 78 kg

Energetická trieda: A+

Diaľkové ovládanie: áno

Wi-Fi: áno - za príplatok

 

Príslušenstvo za príplatok:

Wi-FI MODUL

 

Farebné prevedenia:

OCEĽ BIELA

OCEĽ BORDÓ

OCEĽ ČIERNA

 

 

Peletove kachle

Boris, 25.10.2020 12:44:01

Dobrý deň. Chcem sa spýtať koľko stojí wifi modul na tieto kachle a aký potrebujem dymovod či trojvrstvovy chcem ho viesť po vonkajšej stene domu ,a ako ďaleko od kachiel sa môže umiestniť nábytok? Ak je výpadok prúdu naskočia kachle do navoleneho programu po opätovnom spustení prúdu? Chcem ich na chatu. Ďakujem za odpovede. Fraňo.

Re: Peletove kachle

admin, 26.10.2020 10:12:01

Dobrý deň, komín by mal byť podľa platnej legislatívy trojvrstvový (je to lepšie aj pre funkčnosť kachlí a zároveň to znamená menej časté čistenie). Cena WiFi modulu je aktuálne 150 Eur s DPH. Pred kachľami by nemal byť nábytok vo vzdialenosti 1m a 0,5m po bokoch kachlí. Po výpadku elektriky kachle zostanú v stave "poruchy" kým ju neresetujete na ovládaní kachlí. Je to z dôvodu bezpečnosti (kachle nevedia či vypadla elektrika, alebo sa stalo niečo vážnejšie). Prajem pekný deň.

Dostupnosť

Admin, 7.1.2019 09:21:39

Dobrý deň, peletová pec EASY M je aktuálne dostupná vo farbách: biela a čierna. Farba bordó by trvala cca. mesiac od objednania. Vo farbe bordó je skladom pec EASY S. S pozdravom Admin

Info

Juraj, 7.1.2019 07:15:56

Dobry den chcem tuto pec mate ju skladom hned dakujem

Re: Poradte mi.

admin, 20.2.2017 09:12:18

{C}Citácia Neznámy: Prosim vas ma tato pec automaticke spustenie pri vypadku elektrickej energie,takzvany zdroj napetia a ak ma zdroj tak ako dlho vydrzy ist na ten zdroj.A este jedna otazka.Da sa k tojto peci pripojit aj izbovy termostat?DAKUJEM.{/C} Dobrý deň, každá jedna pec na pelety sa pri výpadku elektriky vypne (nemá žiadny záložný zdroj), vypla by sa aj v tom prípade že by ste ju pripojil cez externý záložný zdroj (zdroj neprepne okamžite, je tam cca 2 sekundy pauza). K peciam Artel sa nedá pripojiť externý temostat, pokiaľ potrebujete pripojiť priestorový termostat skúste pozrieť pece Edilkamin. Pre viac info nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky. Prajem pekný deň!

Poradte mi.

roman sleziak, 19.2.2017 16:37:35

Prosim vas ma tato pec automaticke spustenie pri vypadku elektrickej energie,takzvany zdroj napetia a ak ma zdroj tak ako dlho vydrzy ist na ten zdroj.A este jedna otazka.Da sa k tojto peci pripojit aj izbovy termostat?DAKUJEM.

Re: Poradte mi.

admin, 6.2.2017 10:05:38

{C}Citácia Neznámy: Su tieto kachle ktore maju samocistiaci horak?Dik.{/C} Dobrý deň, už takmer všetky peletové pece majú funkciu automatického čistenia, čo znamená že po určitej dobe prevádzky sa aktivuje spalinový ventilátor na maximálne otáčky, čím prefúkne horák pece a nespálené zvyšky peliet spadnú do popolníka. Tak je to aj pri tejto peci Artel. Čo sa týka mechanického čistenia horáka, tak je to záležitosť ktorú zatiaľ majú len kotly do kotolní a nie pece do interiéru. Prajem pekný deň.

Poradte mi.

Roman, 5.2.2017 18:28:56

Su tieto kachle ktore maju samocistiaci horak?Dik.

Chcem kupiť.

Vlado, 12.10.2015 20:36:52

Da sa u Vas nakupovať a na splatky ak ano tak ako.ˇˇDakujem.dedovlado@atlas.skrnrnrnÁno robíme splátkový systém Home Credit a Quatro. info na tel.: 038 7600180

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie