Piktogramy Edilkamin

Piktogramy Edilkamin - pece na pelety

Každý model od spoločnosti Edilkamin má rôzne funkcie, ktoré sú znázornené nasledujúcimi piktogramami. Pozn. Ikony predstavujú len symbol funkcie. Je vhodné overiť si u každého modelu, či je dodávaná ako príslušenstvo, alebo na objednávku. Pre väčšie pohodlie si vytlačte túto stránku a porovnajte ju s konkrétnymi symbolmi uvedenými pri každom výrobku.

Vrchný odťah spalín

VRCHNÝ ODŤAH SPALÍN

Zadný odťah spalín

ZADNÝ ODŤAH SPALÍN

Bočný odťah spalín

BOČNÝ ODŤAH SPALÍN

SCP systém čistého spaľovania

S.C.P. REVOLÚCIA SPAĽOVANIA
z technických štúdií spoločnosti Edilkamin, ktorá bola vždy lídrom v oblasti technológii kachlí a krbov, vznikol nový a výkonný spaľovací systém s názvom S.C.P. (Systém Čistého Spaľovania). Jedná sa o inovatívny systém, ktorý zaručuje čistejšie spaliny a vyššiu teplotnú účinnosť. Po "primárnom spaľovaní" s revolučným spôsobom distribúcie spaľovacieho vzduchu sa dosahuje optimalizácie procesu vďaka "post-spaľovaniu". Vzduch pre "post-spaľovanie" je privádzaný do ohniska ako súčasť rovnakého systému (SCP) a umožňuje znížiť znečisťujúce látky (CO) a vytvoriť ďalšie teplo.
Podrobnosti>>

Systém nútenej ventilácie

SYSTÉM NÚTENEJ VENTILÁCIE
kachle na drevo alebo na pelety Edilkamin sú vybavené systémom nútenej ventilácie. Pre tých, ktorí chcú maximálnu účinnosť pri vykurovaní, technológia Edilkamin vyvinula systém ventilátorov, ktoré optimalizujú výkon kachlí a následne zvyšujú ich výhrevnú schopnosť.

Prirodzená konvekcia

PRIRODZENÁ KONVEKCIA

DO

DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE:

umožňuje vykonávať bežné operácie zahrnuté v synoptickom panely, čiže: zapnutie a vypnutie kachlí, riadenie manuálnej fázy, riadenie automatickej fázy.

DO s displeyom

DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE S DISPLEJOM

Synoptický panel

SYNOPTICKÝ PANEL:
umožňuje okrem nastavenia parametrov tiež riadenie a kontrolu všetkých fáz chodu kachlí.

Časovač

ČASOVAČ:
umožňuje nastavenie požadovaného času pre automatické zapnutie a vypnutie.

Automatická alebo manuálna prevádzka

AUTOMATICKÁ ALEBO MANUÁLNA PREVÁDZKA

Comfort clima

COMFORT CLIMA
rozšírenie funkcie automatickej prevádzky zabezpečuje vypnutie kachlí, keď je dosiahnutá požadovaná teplota a ich opätovné zapnutie pri jej poklese. (používať len v malých veľmi dobre izolovaných priestoroch, aby nedochádzalo k neustálej aktivácii funkcie)

Autocheck

AUTOCHECK
za studena, ktorý umožňuje okamžite identifikovať prípadné problémy.

Automatické čistenie horáku

AUTOMATICKÉ ČISTENIE HORÁKU:
pre niekoľko hodín nepretržitej prevádzky. Nevylučuje bežné čistenie, ktoré sa vykonáva za studena (viz technický list).

GSM možnosť ovládania na diaľku

MOŽNOSŤ OVLÁDANIA NA DIAĽKU:
Pripojením príslušného zariadenia k elektronickej doske je možné zapnúť kachle na diaľku cez telefón.

Rozvod teplého vzduchu do vedľajšej miestnosti

ROZVOD TEPLÉHO VZDUCHU DO VEDĽAJŠEJ MIESTNOSTI

Pasívne domy

PASÍVNE DOMY
Úplne hermetické (utesnené) kachle na pelety: vzduch (pre horenie a čistenie skla) je privádzaný priamo z exteriéru a nie z miestnosti, kde sú umiestnené. Ideálne pre moderné pasívne domy s vysokou tepelnou izoláciou voči vonkajšiemu prostrediu. Podľa normy UNI 10683 môžu byť inštalované aj do spálne.

Fire control

FIRE CONTROL
Automaticky upravuje spaľovanie, aby sa zabránilo plytvaniu palivom.

Systémy Leonardo

SYSTÉMY LEONARDO
Systémy Leonardo riadia automatické spaľovanie peliet.

3C system

3C SYSTEM
Inovatívny keramický horák s katalyzátorom, ktorý zvyšuje teplotu spaľovania, čím zaisťuje vysokú účinnosť, výrazne znižuje emisie do ovzdušia a početnosť údržby.

Podrobnosti>>

E Brusher

E-BRUSHER
Systém čistenia horáku od zvyškov po spaľovaní peliet. Tento úplne inovatívny systém "patentovaný spoločnosťou Edilkamin" využíva dvojitú funkciu šnekového dopravníka peliet. Systém je natoľko účinný, že horák nie je potrebné manuálne čistiť po dobu niekoľkých mesiacov.
Podrobnosti>>

Lambda sonda

SONDA LAMBDA
Sonda umiestnená v priechode spalín pre optimalizáciu spaľovania.

Air tight

AIR TIGHT
Úplne hermetické (utesnené) kachle na pelety: vzduch (pre horenie a čistenie skla) je privádzaný priamo z exteriéru a nie z miestnosti, kde sú umiestnené.

Night

NIGHT
Funkcia NIGHT umožňuje naprogramovať oneskorené vypnutie kachlí v požadovanom čase, a to kvôli maximálnemu komfortu bez plytvania palivom.

Relax

RELAX
Funkcia RELAX umožňuje vypnúť nútenú ventiláciu jednoduchým gestom a vychutnávať si teplo prostredníctvom prirodzenej konvekcie v maximálnej tichosti.

Wi-fi

WI-FI
Kit Wi-Fi optional.

Ekleaner

EKLEANER
Systém EKleaner automaticky vykonáva dvojité čistenie, a to ohniska aj turbolátorov

Turbo

TURBO
Funkcia Turbo: umožňuje dávkovať teplý vzduch s maximálnym výkonom a s maximálnou rýchlosťou kvôli rýchlemu ohrevu miestnosti inštalácie a šíreniu tepla v celej miestnosti.

Energetický štítok

ENERGY EFFICIENCY CLASS

Facebook - TUMA Google plus - TUMA TUMA - Twitter

TUMA - You tube TUMA - Linkedin TUMA - Pinterest

TUMA - Yahoo TUMA - Blogger TUMA - Wordpress

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie