Termoqueen - technické informácie

Radiátory Thermoqueen s 10 ročnou zárukou.

Radiátory Thermoqueen s 10 ročnou zárukou.

Panelové radiátory z kvalitnej ocele Thermoqueen  produkuje výrobná skupina Peksa Group, ktorá vznikla v roku 1969, v Aydin ( čo je cca 120 km od mesta Izmir - TR), Pôvodne podnik vyrábal oceľovýé profily, resp. profily z farebných kovov. Od roku 1997 spoločnosť zmenila svoje zameranie, a  ako spoločnosť Peksa Group sa rozhodla pre rozšírenie svojho portfólia  založením svojej prvej továrne o rozlohe 7500m2 s výrobným programom výroby panelových radiátorov Thermo Queen. V roku 2006 vybudovala novú fabriku, ktorej veľkosť činí takmer 45500m2. Od roku  2010 spustením do prevádzky novej výrobnej linky zvyšujú výrobné kapacity, čím súčasne rozširujú svoj sortiment. Vďaka tomu dnes dokážu ponúkať kompletný sortiment panelových radiátorov, o stavebnej výške 300, 400, 500, 600, 900mm , typy 10(EK), 11(BEK), 21(EKE), 22(DK), 33(DKEK), v kompaktnom (4 bodovom) a ventilovom (6 bodovom) prevedení. Ventilové radiátory môžu byť v prevedení pravom, ľavom alebo stredovom (pre pripojenie).

Technológia výroby na najvyššom kvalitatívnom stupni.

Radiátory sa vyrábajú na modernej výrobnej linke (projektovanej v súlade s najprísnejšími environmentálnymi predpismi a hľadiskami) s použitím farby RAL9016. Radiátory ThermoQueen prechádzajú niekoľko krokovým postupom povrchového spracovania, ktoré v sebe zahŕňa aj postup odmasťovania ponorom a posypom, náter s kovovým fosfátom a (bez chrómovú) pasiváciu. Fosfátový náter kombinovaný základnou vrstvou poskytuje kompletnú ochranu pred koróziou. Po povrchovej úprave sa radiátory prepláchnu dejodidovanou vodou. Nasleduje postup nanášania farby. Používa sa farba na vodovej báze bez obsahu riedidla, ktorá sa vysušuje 150 °C horúcim vzduchom. Následne sa na vonkajšej aj vnútornej povrchovej strane elektrostatickým nanášaním vytvorí vrstva epoxidovej živice, ktorá sa fixuje pri 180°C. Týmito procesmi sa dosiahne mimoriadne dlhodobá životnosť radiátorov ThermoQueen a takýmto finálnym opracovaním, ktorý je v súlade s normami DIN 55900 a EN 442, sa chráni pred mechanickým poškodením, vlhkosťou a kyselinami. Radiátory ThermoQueen sú balené jednotlivo, bublinkovou fóliou a sú chránené plastovou ochranou rohov. Na konci postupu balenia sú radiátory zabalené do strečovej fólie, ktorá poskytuje maximálnu ochranu pri preprave a počas skladovania, až po ich montáž na konkrétne miesto. Montáž vo veľkej miere uľahčuje pribalený montážny set, ktorý obsahuje od vzdušňovací ventil, chrómované zátky, skrutky a hmoždenky aj podperné konzoly. Pevné balenie poskytuje dlhodobú ochranu pri preprave, skladovaní a hlavne pri manipulovaní.
Výroba a kontrola kvality:

V záujme dosiahnutia najvyššej kvality, všetky radiátory ThermoQueen prechádzajú štvorstupňovou kontrolou , počas ktorej sú testované podľa najprísnejších predpisov normy EN 442, vzťahujúcej sa na európsku výrobu radiátorov. Na konci výrobnej linky je každý radiátor testovaný pri tlaku 13 barov, čím sa kontroluje ich kompaktnosť. Proces výroby má nasledujúce certifikáty: ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, ISO 18001:2007. Výroba radiátorov sa realizuje v súlade s medzinárodnými certifikátmi CE, EN 442, DIN, GOST-R, UKR Sepro a TSE.
 

Technické parametre:

- 5 rôznych (základných) typov: 10-11-21-22-33
- 5 rôznych stavebných výšok: 300mm - 400mm - 500mm - 600mm - 900mm
- stavebná dĺžka: od 400 mm až do 3000 mm, so 100 mm rozdielmi v rozmeroch
- okrem základných typov sa dajú objednať aj ploché, hygienické a 6 bodové VK ventilové radiátory (vo všetkých vyššie uvedených rozmeroch)
- radiátory sú vyrábané z vysokokvalitnej oceľovej dosky valcovanej za studena
- hrúbka dosiek: 1,15 mm
- hrúbka konvektorových dosiek : 0,30 - 0,35 mm
- moderný 33,3 mm dizajn vodného žľabu
- Biela farba RAL 9016
- vysoký stupeň účinnosti a životnosti vďaka už popisovaným povrchovým úpravám a vrstve epoxidovej živice
- maximálna prevádzková teplota: 110°C
- maximálny prevádzkový tlak: 10 bar
- tlaková skúška pri 13 bar-och
- montážna sada tvorí príslušenstvo radiátora (je v cene!)
- 10 ročná záruka

Spoločnosť vyprodukuje ročne viac ako dva milióny radiátorov, dvomi fabrikami a tromi vývojovými podnikmi je jedným z najväčších výrobcov radiátorov v Turecku. Vďaka svojim vysokokvalitným produktom má vedúce postavenie nielen v Turecku, ale aj v iných krajinách. Cieľom spoločnosti je vysokokvalitný produkt, široký sortiment, vývoj v súlade s požiadavkami zákazníkov a vybudovanie spoľahlivej servisnej siete s poskytovaním kompletných servisných služieb pre zákazníkov.

 

Facebook - TUMA Google plus - TUMA TUMA - Twitter

TUMA - You tube TUMA - Linkedin TUMA - Pinterest

TUMA - Yahoo TUMA - Blogger TUMA - Wordpress

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie